ESP32 ESP-32S WiFi + Bluetooth Dual-Mode Developement Board

Product Code
:
17720
Brand / Origin
:
China
Quantity
:
10+
Without Vat
:
88.11 TL
Quantity:

-

+

Same Day Shipping
If you purchase before 3pm, your products will ship at the same day. Except saturday and sunday
Add to Favorites
You can add this product on your list and check it later.
- CEVAP:Ürün harpten çıkmış gibi - , Merhaba, Ürünlerimiz depolama ve kargo işlemleri sırasında kontrol edilmektedir. Ancak bazı zamanlar gözümüzden kaçan hatalar olabilmektedir. Bu hatamızdan dolayı sizlere karşı mahcubuz. Ürünlerimiz üzerinde gözlemlediğiniz aksaklıkları bizlere bildirmenizi ve sizleri memnun etmek adına gerekli işlemlerin yapılacağını belirtmek isteriz.
5/ 5
- Ürün harpten çıkmış gibi - , Üstteki metal kısım yamulmuş, micro usb giriş kısmının metali ağzını kapatmış timsah gibiydi düzelttim. Kutulama şekli içinin zarar görmesine pek müsait gibi değildi. Zannımca öncesinde ürün böyleydi. Ayrıca metal ve lehim kısımları oksitlenmiş, temizledim. Hızlı kargolandı bu yönden iyi. Ürün resimdeki "nodemcu" üretim yerine "goouuu-32" üretimdir. Bu da çok büyük önem arz etmemekte. Özellikleri yönünden güzel ürün.
3/ 5
24 Add Comment
Share:
Featured Campaigns Related the Product

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Features
 • Payment Options
 • Comments (2)
 • Recommend
 • Images
 • Suggestion Box
 • ESP32 developement board with WiFi and Bluetooth support

  Built around ESP32-WROOM-32, this minimum system development board achieves optimal performance with its rich peripheral set, Wi-Fi and Bluetooth connectivity offered by our flagship SoC, ESP32. The limit is your imagination!

  ESP32-DevKitC contains the entire basic support circuitry for ESP32-WROOM-32, including a USB-UART bridge (CP2102), reset- and boot-mode buttons, an LDO regulator and a micro-USB connector. Every important GPIO is available to the developer.

  ESP32-WROOM-32 pinout
  Documents and Useful Links:
Prepared by  T-Soft E-Commerce.