20cm 40 Pin M-M Jumper Wires

Product Code
:
11958
Brand / Origin
:
China
Quantity
:
1000+
Without Vat
:
3.90 TL
Quantity:

-

+

Same Day Shipping
If you purchase before 3pm, your products will ship at the same day. Except saturday and sunday
Add to Favorites
You can add this product on your list and check it later.
- Şimdiye kadar alışveriş yaptığım en iyi siteler arasında - , 3 adet jumper aldım fakat ilk geldiğinde sadece 1 adet geldi bende mail attım ve 1 saat içerisinde direk geri dönüldü ve hemen kargoya 2 adet daha verildi fakat gelen kargoyu alma şansım yoktu ve geri döndü kargo dün kargoya vermişler bugün bi anda kapıma geldi ve ücretsiz kargo olarak gönderdiler gayet kaliteli ve ucuz bir site
5/ 5
- Perakende Satış Hk. - , Sitemizde bulunan ürünlerden istediğinizi, stokta mevcut olduğu sürece istediğiniz miktarda satın almanız mümkündür. Herhangi bir sipariş alt limitimiz mevcut değildir.
5/ 5
- Süper - , Şipariş denen zamanda elime geçti. Güzel paketleme ve yanında gelen haribo için teşekkür ederim. Arduino için bir şey alıcaksam alıcağım yer burası olucak
5/ 5
- taşıyabileceği voltaj - , Bu kabloları kullanıyorum şahaneler. max kaç volt taşıyabilirler 35 volt üzerinden geçirmeyi planlıyorum yangın tehlikesi yaşar mıyım? Şimdiden cevap için teşekkürler..
5/ 5
- Taşıyabileceği Gerilim Hk. - , Jumper kabloları 35V ile yalnızca çok düşük akımlarla (200mA'den düşük) veya haberleşme sinyalleri ile kullanmanız tavsiye edilir.
5/ 5
153.9333333333333 Add Comment
Share:
Featured Campaigns Related the Product

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Features
  • Payment Options
  • Comments (15)
  • Recommend
  • Images
  • Suggestion Box
Prepared by  T-Soft E-Commerce.