1000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!
Tüm Kategoriler
Menü
Giriş Yap
Sepetim

Ticari İletişim İzni

 

ROBOTİSTAN ELEKTRONİK TİCARET A.Ş. TİCARİ İLETİŞİME İLİŞKİN AÇIK RIZA METNİ

Mevcut veya ileride güncelleyeceğim kişisel verilerimin, Robotistan Elektronik Ticaret A.Ş. (“Robotistan”) tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenebilmesi için açık rızamı beyan ederim:
Site Üyeliği kapsamında oluşturulan genel veya bana özel kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamlar, bilgilendirmeler, pazarlama faaliyetleri kapsamında güncel iletişim bilgilerim üzerinden bana yönelik ticari iletişim faaliyetlerinde (SMS, e-posta, arama vb.) bulunulabilmesi.
Ürün ve hizmetlerimizle ilgili müşteri memnuniyetine yönelik anketlerin ve kampanya bilgilerinin iletilmesi.
Kişisel verilerimin işlenmesi, yürürlükteki mevzuat gereği Robotistan'ın gizlilik politikası ve aydınlatma metninde belirtilen şekilde gerçekleştirilecektir. Kişisel verilerimin işlenmesine bu amaçlarla onay/izin verdiğimi beyan ederim.

Ayrıca, Robotistan mobil uygulama ve web sitesi üzerinden kişisel verilerime her zaman ulaşabilme hakkım olduğunu kabul ederim. İşbu rıza metni, kişisel verilerimin Robotistan tarafından yukarıda belirtilen amaçlar doğrultusunda işlenmesine ilişkin açık ve bilinçli bir onayımı içermektedir.

İşbu rıza metni, taraflar arasında elektronik ortamda da geçerli ve bağlayıcıdır.

Firma Adı: Robotistan Elektronik Ticaret AŞ
Adres: İkitelli Organize Sanayi Atatürk Bulvarı No:108/8 Başakşehir / İSTANBUL
Telefon : +90 850 766 0 425
Fax: +90 212 222 34 84
MERSIS: 0735-0907-1050-0029


 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.