Super Soldering Set

Product Code
:
14295
Brand / Origin
:
Robotistan
Quantity
:
10+
Without Vat
:
84.71 TL
Quantity:

-

+

Aynı Gün Kargo
Saat 15:00’e kadar yapılan alımlarda aynı gün kargo imkanı
Add to Favorites
Bu ürünü listenize ekleyerek daha sonra inceleyebilirsiniz.
- HArika - , Adı gibi süper
5/ 5
- Güzel ürün - , Ürün gayet kullanışlı ve yardımı çok dokundu. Peki kör yerlere nasıl lehim yapabiliriz mesela dar bi kutu içerisinde kablo kopması olursa?
5/ 5
- Güzel set - , Havya ve havya standı resimdekinden biraz farklı.Bu normal bir şey her zaman aynı ürünün stoğu bulunmayabilir. Onun dışında havyayı çok beğendim. Ucu kararmıyor. Kutu içerisinden havyayı temizlemek için sünger de çıkıyor. Gayet kullanışlı.
5/ 5
- Gayet kullanışlı lehim seti - , Kullanışlı tam ihtiyacıma göre bir set. öğrencilerin kullanımı için de çok uygun. Set içinde lehim pompası, basit havya standı, lehim teli ve ıslatınca genleşen sünger de mevcut. Sünger kağıt gibi olduğu için başta ne olduğu anlaşılmıyor fakat ıslatınca sünger halini alıyor. Okulda projelerimizde çok işimize yaradı. Teşekkürler
5/ 5
- CEVAP: Ürün ne zaman stora girecek? - , Merhabalar, ortalama 4-6 hafta içinde stoklarımızda olması planlanıyor. STOKLARA DÜŞÜNCE HABER VER'i seçerseniz bildirim alabilirsiniz. Teşekkürler.
5/ 5
114.0909090909091 Add Comment
Share:
Featured Campaigns Related the Product

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Features
  • Payment Options
  • Comments (11)
  • Recommend
  • Images
  • Suggestion Box
  • Soldering set is a peerless kit that formed by Robotistan for the people interested in electronics and PCBs to solder as hobby or a job. You will find a soldering iron, soldering stand, soldering pump, solderin wire and a flush cutter in the kit.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.