1000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!
Tüm Kategoriler
Menü
Giriş Yap
Sepetim
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Drone Ve Multicopter


İnsanoğlu var olduğu sürece gökyüzünü ve uçmanın hayalini kurmuştur. Tarih boyunca yapılan çalışmalar hep yukarılardan yeryüzünü izlemek ve gözlemlemek üzerine kurulmuştur. Gelişen teknoloji ile beraber insanoğlunun bu hayalide gelişmiş ve gökyüzünün her anlamda hakimi olmak için çalışmalar yapılmıştır. 

Drone ve model uçaklar insanların kendi başlarına uçması ve yeryüzünü gökyüzünden incelemesi için iyi bir örnek olmuştur. Drone modelleri her geçen gün gelişme göstermektedir. Artık drone sadece bir model uçak değil aynı zamanda bir iş aracı olarak da sıkça tercih edilmektedir.
Drone üzerinde bulunan kamera ve ses aktarıcılar sayesinde gökyüzünden yeryüzünü izleyebilmekte ve kuşların gözünden dünyaya bakabilmekteyiz. Geliştirilebilir drone modelleri ise hayal gücünüzü kullanarak yeni bir şeyler oluşturmanıza imkan tanımaktadır. 

Drone Nedir Ne İşe Yarar?

Uçmak ilk başlarda insanlık için zor ve büyük bir gelişme gibi görünse de artık uçmak oldukça kolay bir hal almaktadır. Yolcu uçakları, savaş jetleri, özel uçaklar, helikopterler ve insansız hava araçları insanlığın gökyüzündeki gelişiminin bir göstergesidir. Drone insansız hava araçları sınıfında yer alan bir araçtır. 

Drone fiyatları benzer insansız hava araçlarına oranla daha uygun olmaktadır. Drone modelleri ticari ve bireysel kullanım şekillerine göre iki farklı türe ayrılmaktadır. Üzerinde yer alan kamera ile kontrol eden kullanıcısının yolunu bulmasını ve kontrol edilmesini kolaylaştırmaktadır. Ayrıca birçok drone modeli oto pilot özelliği ile çok daha kolay bir kullanım sunmaktadır. 

Drone Modelleri

Drone hava araçları içerisinde gerek boyut gerek ise ağırlık olarak en alt sınıfta yer almaktadır. İlk olarak ülkelerin savunma sanayinde kullanılmak üzere geliştirilen bu araçlar hızla günlük kullanım ve ticari anlamda da kullanılmaya başlanmıştır.

Drone modelleri ağırlıklarına göre sivil havacılık ehliyeti ve izni gerektirebilmektedir. Belirli bir boyutun altında yer alan drone modelleri ise bireysel olarak izne tabi olmadan da uçurulabilmektedir. Drone fiyatları da kullanım amacına göre değişiklik göstermektedir. 

Günümüzde drone alanında meydana gelen gelişmeler ile artık kargo taşımacılığı paket servis işlemleri ve daha birçok iş dronelar sayesinde yapılabilmektedir. Drone üzerinde yer alan kamera ve gps takip sistemi ile şehir içi kısa mesafe kurye işlemleri oldukça kolay ve hızlı olarak yapılmaktadır. 

Bireysel yani hobi amaçlı kullanılan belirli bir boyutun ve ağırlığın altında olan drone modelleri herhangi bir ehliyete tabi olmadan kullanılabilmektedir. Bu tarz modeller drone fiyatları içerisinde çok daha uygun konumda yer almaktadır. Genellikle üzerinde yer alan kamera sayesinde gökyüzünden video ve fotoğraf çekmenize imkan tanımaktadır. Bu özelliği sayesinde droneler yeryüzünü kuşların gözünden görmemize olanak sağlamaktadır. Drone fiyatları ise özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.
 
Kendin Drone Yap

Robotistan olarak teknolojide meydana gelen gelişmeler ile kodlanabilir ve geliştirilebilir ürünleri sizlere sunmaktayız. Multicoter droneda bunlardan birisidir. Kendin drone yap kiti ile kendi hayal gücünüzü kullanarak harika drone modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Drone kiti içerisinde yer alan sağlam plastik ve alüminyum karışımı kasa ile sağlam bir drone oluşturabilirsiniz.

Kendin drone yap seti incelendiğinde drone fiyatları bakımından çok daha uygun olduğu görünmektedir. İstediğiniz özelliklere sahip hava aracınızı istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Güçlü motor seçenekleri ile çok daha uygun modeller geliştirebilirsiniz. Kendi tasarımınızı hayata geçirirken ihtiyaç duyacağınız tüm malzemeler multicopter seti içerisinde yer almaktadır. 

Drone modellerinin uçurulması ve kullanılması için 500 g limit bulunmaktadır. Bu ağırlığın üzerinde olan modellerin uçuş için sevil havacılık kurumuna kayıt edilmesi ve her uçuştan önce izin alınması gerekmektedir. Bu nedenle tasarımınızı hayata geçirirken bu kurala uyum sağlamanız gerekmektedir.

Drone Seçenekleri

Robotistan her alanda en kaliteli ve en uygun seçenekleri sizlere sunmaktadır. Drone alanında sizleri gökyüzünün hakimi yapacak olan drone modelleri sayesinde gökyüzünde özgürce uçacaksınız. Drone fiyatları en uygun seçenekler ile sizlerle buluşmaktadır. Sitemizde yer alan drone modelleri alanında en başarılı modellerden oluşmaktadır. 

Drone kategorimizde yer alan modeller gerekli tüm testlerden başarı ile geçmiş yüksek çözünürlüklü kameraya sahip modellerdir. Drone fiyatları olarak sizlere %25 'e varan seçenekler ile onlarca farklı model sunmaktayız. Sitemizde sizlere sunmuş olduğumuz drone modelleri siparişlerinizin güvenle sizlere ulaştırılması için özel olarak kırılmayı engelleyecek şekilde ulaştırılmaktadır. 

Drone Yedek Parçaları

Drone birçok hareketli parçadan oluşan bir araçtır. Özellikle kullanım alanı olarak düşünüldüğünde çarpma ve düşme gibi nedenlerden dolayı parçaları zarar görebilmektedir. Bu nedenle de yedek parça drone için oldukça önemli olmaktadır. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm modellerimizde gerekli şekilde yedek parça kutu içerisinde bulunmaktadır. 

Gökyüzünden geri kalmamanız için sitemizde birçok model için drone yedek parçaları bulunmaktadır. Sizde ihtiyacınız olan yedek parçalara cihazınızın modelini sorgulayarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Multicopter seti dahil olmak üzere, pervane, batarya şarj kablosu, pervane koruyucu gibi bir çok markanın yedek parçalarına kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca gün içerisinde verilen siparişleriniz aynı gün stoktan kargoya teslim edilmektedir.

Drone Kutu Oyunu 

Robotistan yine alanında bir ilki başararak çocuklarınız ile ailecek eğlenceli vakit geçirmeniz için gerçek bir drone içerek ilk kutu oyununu sizlere sunmaktadır. Oyunda oyuncular 3 karakteri drone ile uzaya göndererek oyunu kazanmayı amaçlamaktadır. Drone kutu oyunu sayesinde hem eğlenceli vakit geçirebilir hem de drone eğlencesini yaşayabilirsiniz.

Oyunda kullanıcılar fırlatma rampalarını kullanarak rakiplerinden önce kendi karakterlerini drone bindirmeyi amaçlamaktadır. Drone karakterin binmesi ile otomatik havalanarak tekrardan iniş yapmaktadır. Drone oyunu sayesinde eğlenceli bir oyun oynarken hem de drone uçurma zevkine sahip olabilirsiniz. 
 
Drone Seçimi

Drone araçları birçok alanda kullanılan bir insansız hava aracıdır. Bu özelliği ile de kullanım alanına göre doğru drone modelini seçmek oldukça önemlidir. Ticari alanda kullanılacak drone ile bireysel anlamda kullanılacak drone farklılık göstermektedir. Ayrıca bireysel anlamda da başlangıç, orta ve ileri düzey olmak üzere çeşitli drone modelleri bulunmaktadır. 

Kullanım yapacağınız alana göre doğru drone seçimi yapmanız hayatınızı daha da kolaylaştıracaktır. Örneğin; yeni başlangıç yapıyorsanız daha kolay alışabileceğiniz başlangıç seviyesi drone modellerini seçmeniz gerekmektedir. Ayrıca güzel çekimler elde etmek istiyorsanız kamera özellikleri de oldukça önemlidir. 

Drone uçurmanız esnasında çok daha iyi bir deneyim elde etmek istiyorsanız mutlaka cep telefonu ile kontrol seçeneğinin olması gerekmektedir. Mobil cihazlardan kontrol etme özelliği sayesinde hem cihazınızı kolayca kontrol ederken hem de kamerasından yolculuğunuzu izleyebilirsiniz. 

Drone Fiyatları

Drone gelişmiş bir teknoloji kullanan bir araçtır. Hem uçma özelliği bulunan bu cihazlar hem de üzerindeki kamera vasıtasıyla video ve fotoğraf çekim imkanı sunmaktadır. Drone fiyatları konusunda robotistan sizlere en uygun seçenekler ile en kaliteli drone modellerini sunmaktadır. Drone kategorisinde yer alan seçenekleri kullanarak isterseniz kendi insansız hava aracınızı yapabilir isterseniz yüksek teknoloji kullanan bir drone sahibi olabilirsiniz.

Robotistan drone alanında hem en kaliteli cihazları sizlere garantili bir şekilde sunmakta hem de yedek parça desteği sunmaktadır. Drone seçimi konusunda bilgi ve destek taleplerinizi ise 7 / 24 iletişim alanından bizlere ulaştırabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.