1000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!
Tüm Kategoriler
Menü
Giriş Yap
Sepetim
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 100 ürün bulunmaktadır.

Çizgi / Cisim / Mesafe Sensörleri

Çizgi, cisim ve mesafe sensörleri, elektronik dünyada gerçek dünya ile etkileşim kurmanın temelini oluşturan önemli bileşenlerdir. Bu kategori altında, projelerinizi daha akıllı ve hassas hale getirmenize yardımcı olacak çeşitli sensörler bulacaksınız.

Çizgi İzleyen Sensör Nedir?

Çizgi Sensörleri: Robotlarınızın veya otomasyon projelerinizin belirli bir yol veya çizgiyi takip etmesini sağlamak için kullanabileceğiniz çizgi izleyen sensörler burada bulunmaktadır. Bu sensörler, robotlarınızın doğru bir şekilde hareket etmesini ve istenen rotayı takip etmesini sağlayarak endüstriyel otomasyon ve robotik projelerinizde hayati bir rol oynar.

Cisim Algılama Sensörü Nedir?

Cisim Algılama Sensörleri: Cisim algılama sensörü, nesnelerin varlığını algılamak için kullanılır. Bu sensörler, akıllı cihazlarınıza veya otomasyon sistemlerinize yaklaşan veya belirli bir mesafedeki nesneleri tespit etmenize yardımcı olur. Güvenlik uygulamalarından ev otomasyonuna kadar pek çok farklı alanda kullanılır.

Mesafe Sensörü Nedir?

Mesafe Sensörleri: Mesafe sensörü, nesnelerin birbirine olan uzaklığını ölçmek için kullanılır. Hassas mesafe ölçümü gerektiren projelerde kullanılırlar ve bu sayede bir nesnenin yaklaşık konumunu veya uzaklığını belirlemeniz mümkün olur.

Bu kategori altında bulunan sensörler, elektronik projelerinizi geliştirmenize ve daha işlevsel hale getirmenize yardımcı olacak çeşitli modelleri içerir. Projelerinizi daha akıllı ve verimli hale getirmek için doğru sensörü seçmek için ürün açıklamalarını inceleyin ve ihtiyacınıza uygun olanı seçin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.