1250 TL ve Üzeri Siparişlerinizde KARGO BEDAVA!
Tüm Kategoriler
Menü
Giriş Yap
Sepetim

LilyPad Arduino USB (ATmega 32u4 işlemcili)

Marka
Lilypad
Ürün Kodu
14660
İşlemci
ATmega32U4
Bağlantı Noktası
Micro USB
Dijital Giriş-Çıkış
11
Analog Giriş-Çıkış
11
Kablosuz Bağlantı
Yok
Hafıza
32KB
Daha Fazla Ürün Bilgisi Daha Az Ürün Bilgisi
Fiyat
: 368,66 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat
: 442,39 TL
LilyPad, dikilebilir ürünler alanında büyük bir kitleye sahip olan oldukça kullanışlı ve çok yönlü bir üründür. Kıyafetlerinize, çanta veya kumaşa, kısaca dikilebilir herhangi bir kumaşa LilyPad dikerek kullanabilirsiniz.
 
Ürün üzerinde Arduino Leonardo ve Micro kartlarında yer alan ATmega32u4 işlemcisi bulunmaktadır ve Arduino bootloaderi yüklüdür. Bu sayede bilgisayara doğrudan USB ile bağlanarak Arduino IDE'si üzerinden programlanabilir. Ayrıca kart üzerinde 1S LiPo batarya bağlantısı için JST-PH soket bulunmaktadır. LiPo batarya, kart üzerinde bulunan şarj devresi sayesinde USB üzerinden şarj edilebilir (kart üzerindeki switch'in CHG konumunda olması gereklidir). ATmega32u4 işlemcisi kullandığından kart, bilgisayara klavye veya fare gibi çevre birimleri olarak tanıtılabilir. LilyPad'in etrafına giriş çıkış pinleri sıralanmış şekildedir. Bu sayede kıyafet ya da kumaşa kolay bir şekilde dikilebilir. Dikim işlemi için iletken iplik kullanılması işleri oldukça kolaylaştıracaktır.
 
lilypad örnek uygulama
 
 lilypad eldiven projesi
 
LilyPad'in ürünleri ile kullanılabilir bir çok modül de bulunmaktadır. LED, switch, pil yuvası ve buton ürünlerinin de tümü dikilebilir şekildedir. Bu ürünleri incelemek için tıklayınız.
 
Özellikleri:
  • 50mm genişliğinde dikilebilir bağlantı noktaları
  • 0,8mm ince PCB

Dokümanlar: 
14660
LilyPad Arduino USB (ATmega 32u4 işlemcili)
LilyPad Arduino USB (ATmega 32u4 işlemcili)
Fiyat:
368,66 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat :
442,39 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.