if (PAGE_TYPE != 'approve'){}
Kampanyalar
 
Atölye Malzemelerinde 350 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde
50 TL Bizden!


İndirim koşulları; Yapacağınız alışverişlerde aşağıda ki kategorilerin tümünden en az bir ürün sepetinizde olmalı ve sepet tutarınız en az 350 TL olmalıdır. İndirimin uygulanması için alışveriş yaparken kupon kodunu kullanmanız gerekmektedir.
 
Güç Kaynağı - Batarya
Prototipleme- Lehimleme
Ölçü ve Test Aleti
Araç - Gereç
 
 
İndirim Kodu: ATOLYE50
 
 
ÜRÜNLERİ İNCELEYİN >>
 
Raspberry Pi 3 B+ Alan Herkese Wavashare
Marka Ekranlarda %15 İndirim Fırsatı!


İndirim koşulları; Yapacağınız alışverişlerde sepetinizde Raspberry Pi 3 B+ olmalıdır. Buna ek olarak sepete ekleyeeğiniz 1 adet Waveshare markalı ekranda%15 indirim olacaktır. İndirimin uygulanması için alışveriş yaparken kupon kodunu kullanmanız gerekmektedir.
 
 
 
 
 
 
 
 
İndirim Kodu: WAVESHARE15
 
 
ÜRÜNLERİ İNCELEYİN >>
 
 
mBot Alana Eklenti Paketlerinde 15% İndirim

mBot paketlerinden seçiceğiniz bür ürünü aldığınızda eklenti paketlerinde %15 indirim fırsatı yakalayabilirsiniz!

İndirim koşulları; Yapacağınız alışverişlerde sepetinizde mbot olmalıdır. İndirim geçerli olan mBot paketleri için tıklayınız. İndirimin aktif olması için kodun Sepet adımında girilmesi gereklidir. İndirimin uygulanması için alışveriş yaparken kupon kodunu kullanmanız gerekmektedir.
 
 
 
İndirim Kodu: MBLOCK15
 
 
ÜRÜNLERİ İNCELEYİN >>
 
Yemekten Sonra Robotistan İndirimine Ne dersin?

Yemeksepeti.com'da vereceğiniz her sipariş ile Robotistan'dan 100 TL ve üzeri alışverişlerize 20 TL kazanma fırsatını yakalayın.

İndirim koşulları; Yemeksepeti.com'dan sipariş verdikten sonra aşağıdaki hediyeler kısmından Robotistan.com'u seçmeniz yeterlidir. Kazanmanız halinde Yemeksepeti.com'dan tarafınıza indirim kodunu içerin bir mail iletilecektir. Kupon kodunun kullanım süresi 30 gündür. İndirimin uygulanması için alışveriş yaparken kupon kodunu kullanmanız gerekmektedir.
 
 
*Kazanmanız halinde Yemeksepeti.com indirim kodunuzu iletiyor olacaktır.
 
 
ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEYİN >>
 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.