1000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!
Tüm Kategoriler
Menü
Giriş Yap
Sepetim
Wood-Kit STEM Robotik Kodlama - Pervane Devresi

Çocuğunuzun bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik gibi günümüzde ve gelecekte önemli olan alanlarda gelişmesine yardımcı olmak adına; üretilen wood-Kit Stem eğitici oyuncakları ile çocuğunuzun gelişimine yardımcı olalım. Robotluk firması bünyesinde satışa sunulan eğitici oyuncaklar, çocuklarınızın robotik kodlama ve algoritmik düşünme becerilerini geliştirmek için özel tasarlanmıştır.


Basit elektrik devresiyle elektrik enerjisinin nelere dönüşebileceğini görmek ister misiniz?

Elektrik yüklerinin üretecin bir kutbundan çıkarak diğer kutba gitmesi için oluşturulan düzeneğe "elektrik devresi” denir. Elektrik devresini oluşturan malzemelere devre elemanı adı verilir. Basit bir elektrik devresi; ampul, pil, anahtar ve bağlantı kablolarından oluşur. Elektrik akımının yönü, (+) kutuptan (–) kutba doğrudur. Elektronlar üretecin (–) kutbundan (+) kutbuna doğru hareket ederler.

Öğrenciye montelenmemiş şekilde gönderilen wood-Kit Stem Pervane devresi, kılavuza uygun bir biçimde montelenir. Gerekli elektrik bağlantıları kılavuzda yer alan yönergeler eşliğinde gerçekleştirilir. Ürünün monteleme ve elektrik bağlantılarının gerçekleşmesinden sonra açma/kapama tuşu ile pervane çalıştırılabilir. Bu ürün sayesinde öğrenci basit bir elektrik devresi kurmayı öğrenir ve kurulumunu yaptığı ürünün haraketli bir şekilde çalıştığını deneyimler. Öğrenci aşamalarını bitirdiği ürünü dilediği şekilde renklendirebilir.


pervane.jpeg (450 KB)Benzer Ürünler:

 

Faydalı Linkler / Dokümanlar:

 

22211
Wood-Kit STEM Robotik Kodlama - Pervane Devresi
Wood-Kit STEM Robotik Kodlama - Pervane Devresi
Fiyat:
325,00 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat :
390,00 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.