1250 TL ve Üzeri Siparişlerinizde KARGO BEDAVA!
Tüm Kategoriler
Menü
Giriş Yap
Sepetim

Arduino Mega 2560 Proto Shield, Arduino projelerinizi breadboard üzerinden taşıyarak düzgün bir devre halini getirmede ve de özel olarak tasarlamış olduğunuz devrelerin Arduino ile beraber kullanılmasına imkan sağlamaktadır. 

 

Video içerisindeki ürün Arduino Uno uyumlu versiyondur. Temel kullanım şekli Arduino Mega ile benzerdir. Üzerinde bulunan komplenentler değişiklik göstermektedir.

Proto shieldi lehim yapmadan da kullanabilirsiniz. Orta bölüme yerleştirilen Mini Breadboard ile lehimleme işleriyle uğraşmadan hızlı bir şekilde prototipleme ve de denemelerinizi yapabilirsiniz. Proto Shield, tüm Arduino pinlerini bir üst kata taşayarak rahatlıkla kullanmanıza imkan sağlamaktadır. Bunun yanında yüzey montajlı (SMD) malzemeler için de proto shield üzerinde yer vardır. Bu sayede bu tip malzemeleri de kullanmanıza imkan sağlamaktadır. 

Arduino Mega 2560 Proto Shield; R3 pin dizilimine sahip olup, kart üzerinde reset butonu da bulunmaktadır. Tüm header ve konnektörler lehimli olarak gönderilmektedir.

Beraber Kullanılabilecek Ürünler:


Teknik Özellikler:

  • Arduino Mega uyumlu
  • SMD ve Normal lehim yapılabilecek alanlar
  • Dahili Reset Butonu bulunmaktadır.
  • Kart Ölçüsü : 55.9x105.5mm
Garanti Bilgisi
0
Ürün Detayı
Shield Tipi
I/O ve Prototipleme
11647
Mini Breadboardlu Arduino Mega 2560 R3 Proto Shield Kiti
Mini Breadboardlu Arduino Mega 2560 R3 Proto Shield Kiti
Fiyat:
92,66 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat :
111,20 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.