DS1302 RTC Modul

Product Code
:
11705
Brand / Origin
:
China
Quantity
:
10+
Without Vat
:
6.93 TL
Quantity:

-

+

Same Day Shipping
If you purchase before 3pm, your products will ship at the same day. Except saturday and sunday
Add to Favorites
You can add this product on your list and check it later.
- Güzel - , Sorunsuz çalışıyor
5/ 5
- Pil Hk. - , Öncelikle yaşamış olduğunuz problemden dolayı özür dileriz. Ürün açıklaması uyarınız üzerine değiştirilmiştir. İyi günler dileriz.
5/ 5
- - , Unu R3 ile Sorunsuz çalıştı :)
4/ 5
- Fiyat/Performans - , Fiyatı çok uygun, temel işlevleri görüyor. DS1307&tt2;ye kıyasla kütüphanesi biraz buğraştırabilir, gelişmiş fonksiyonlarda. Yalnız 2 adet aldık, açıklamada pil dahildir yazmasına rağmen yanında pil gelmedi, hesap makinelerinden söktük işlemlerde sıkıntı yaşıyoruz, yöneticilere duyurulur :)
4/ 5
- Zaman Hakkında - , Bu cihazı ofis ortamında yaklaşık 1 ay test ettim. Devamlı sorgu yollamamış olmama rağmen haftada yaklaşık 4 5 dakika ileri kaldı. Benim için bu süre çok önemli değildi. Cihazı bi turnikenin içine koydum. Hava sıcaklığı bazen soğuk bazen normal. Daha yaz gelmediği için çok sıcak demiyorum. Yaklaşık Bir buçuk haftada 1 saat 20 dakika ileri gitmiş. Bu konu hakkında bir çözümünüz var mı ? Bu arada 2 adet turnikede 2 tane saat modülü kullanıyorum. İkiside bu ürün. İkiside 5 10 dakika farkla 1 saat 20 dakika ileri gitmiş.
2/ 5
54 Add Comment
Share:
Featured Campaigns Related the Product

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Features
 • Payment Options
 • Comments (5)
 • Recommend
 • Images
 • Suggestion Box
 • DS1302 is a useful real time clock circuit that you can read the clock info instantaneously or contuniously. There is a CR2032 battery place on the modul and it comes with a CR2032 battery.

  DS1302 IC is a RTC modul which is capable to hold secons, minutes, hours, days, mounths and years information contuniously. This RTC gives output data from SCLK pin and it is very easy to use it via many microcontrollers especially Arduino.

  Documents:

Prepared by  T-Soft E-Commerce.