16-19 Haziran Arasında Verilen Siparişler 20 Haziran'da Kargoya Teslim Edilecektir.
Tüm Kategoriler
Menü
Giriş Yap
Sepetim

BBC Micro:Bit Go Seti

micro:bit, İngiltere'de BBC tarafından geliştirilmiş bir mikrokontrolcü kartıdır. Özellikle çocuklar ve mikrokontrolcü dünyasına yeni adım atan kişiler hedeflenerek tasarlanan bu kart, programlama ve elektroniği kolayca öğrenmenizi sağlayacaktır. Kart üzerindeki elektronik donanımları ve ekleyebileceğiniz daha fazla bileşeni kullanarak oyunlar oluşturabilir, robotlar yapabilir, müzik enstrümanları oluşturabilir; akıllı ev sistemleri ve aklınıza gelebilecek hemen her çeşit projeyi gerçekleştirebilirsiniz.


Kart üzerinde 25 adet 5x5 diziliminde LED, 2 adet programlanabilir buton, ışık sensörü, sıcaklık sensörü, hareket algılama için 3-eksenli ivmeölçer ve pusula sensörü, Bluetooth Low Energy kablosuz bağlantı özellikleri mevcuttur.

Ürün içeriği: 1 adet micro:bit mikrokontrolcü kartı, 1 adet mikro USB kablo, 1 adet 2'li kalem pil yuvası, 2 adet AA pil.

Ürün AdıAdet
BBC Micro:Bit AAA Pil Yuvası1
Power-Xtra AA 2'li Çinko Manganez Kalem Pil1
BBC Micro:Bit V2.21
Micro Usb Şarj ve Data kablosu 2 Amper1Kartı programlamak için birçok geliştirme ortamı bulunmaktadır. Bunlardan bazıları:
microbit.co.uk sayfası üzerinden ulaşabilecekleriniz:

Diğer seçenekler:

Dökümanlar:

microblocks.jpg (14 KB)

MicroBlocks, Micro:bit , Adafruit ve diğer eğitici mikrodenetleyici kartlarıyla fiziksel hesaplamayı öğrenmek için ücretsiz, Scratch benzeri, canlı ve etkileşimli bir blok programlama platformudur. MicroBlocks, her yaştan maker için kodlamayı hızlı bir şekilde öğrenmeyi sağlar. Sadece yeni başlayanlar için değil, kendini geliştiren projelerinde kullanmak isteyenler için de oldukça kapsamlı bir platformdur.

17367
BBC Micro:Bit Go Seti
BBC Micro:Bit Go Seti
Fiyat:
1.409,28 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat :
1.691,13 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.