sadsad x
asdasd
yeni

Arduino Atölye Paketi

899,84 TL
705,81 TL
113,01 TL
83,35 TL
140,60 TL
14,95 TL
244,95 TL
178,98 TL

 • *DİKKAT: KAMPANYADAN FAYDALANABİLMEK İÇİN LÜTFEN TÜM ÜRÜNLERİ SEPETE EKLEDİKTEN SONRA, SEPET SAYFASINDA İLGİLİ KAMPANYAYI AKTİF EDİN.


  Arduino Atölye Paketi 

  Hayalindeki elektronik atölyesini kurmak için tam zamanı! Yeni hobine müthiş bir başlangıç yapabilmen için ihtiyacın olacak her şeyi bir sepette topladık, üstüne bir de rahatça ulaşabilesin diye fiyatları patlattık!


  İçindekiler:

  Arduino Süper Başlangıç Seti
  Yllardır satış rekorları kıran Arduino Süper Başlangıç Setimiz, yeni başlayanların hızlıca öğrenerek 10'larca projeyi hayata geçirebilmesi ve aylarca sıkılmaması için tasarlandı. 

  Kesme Matı A3
  Her atölyenin olmazsa olmazı kesme matı, çizilme ve eskimeye aşırı dayanıklı bir yapıdadır. Hayalinizdeki projeleri üstünde geliştirirken atölye masanızı yanma dahil tüm tehlikelerden korur. Üzerindeki cetvel kareleri ile ölçümlere yardımcı olur. 

  Marxlow ZD-30C 30 W Havya
  İşin ustaları lehime başlarken basit havyalarla başlamayı öğütler. Gelişmiş havyalar lehim yapmayı çok kolaylaştırabilirken sizi işin inceliklerini öğrenmekten alıkoyar. Karşınızda Marxlow ZD-30C. Basit havyaların kralı. Mütevazi fiyatı, standart tutuş ergonomisi ve sizi yarı yolda bırakmayacak kalın güç kablosu ile lehimleme maceranızda ilk yol arkadaşınız olacak.

  Arduino Süper Başlangıç Seti
  Yllardır satış rekorları kıran Arduino Süper Başlangıç Setimiz, yeni başlayanların hızlıca 10'larca projeyi hayata geçirebilmesi ve aylarca sıkılmaması için tasarlandı. 

  Jakemy Yan Keski
  Kalitesi ve uygun fiyatları ile bilinen Jakemy Yan Keski, elektronik projelerinizde en çok kulanacağınız el aletlerinden biri olacak. Körelen bıçaklar ve acıyan dişlere son! :)

  PİNAX Tüp Lehim
  Neredeyse tüm elektronik atölyelerde gözünüze çarpacak olan Pinax Tüp Lehim neredeyse sektör standartıdır. Korozyona karşı dayanıklı ve kurşun alaşımlıdır. Lehim eğitim videolarında izleyeceğiniz tüm teknikleri rahatlıkla uygulayabilirsiniz. 
Kategorideki Diğer Projeler
Türkiye'nin Maker Marketi
Robotistan, Robotistan Elektronik Ticaret AŞ tescilli markasıdır.
*Teknolojinin gelişmesine katkı sağlayan tüm bilim insanlarını saygıyla anıyoruz.
2010-2023 Copyright © robotistan.com Tüm hakları saklıdır, Sitedeki görseller ve yazılar izinsiz kullanılamaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.