1250 TL ve Üzeri Siparişlerinizde KARGO BEDAVA!
Tüm Kategoriler
Menü
Giriş Yap
Sepetim

3mm Basswood(Kontraplak - 56 Adet - LaserBox İçin)

Marka
Makeblock
Ürün Kodu
19437
Fiyat
: 4.099,91 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat
: 4.919,89 TL

3mm Basswood(Kontraplak - 56 Adet - LaserBox İçin)

Laserbox için kullanılabilir kontrplaklar;

Basswood üretimi, kesme, ağartma, kurutma ve sıkıştırma gibi çeşitli aşamaları içerir. Bir ıhlamur tahtasının üst ve alt katmanları nispeten incedir ve ıhlamur kaplamasından yapılmıştır ve dolgu katı ıhlamurdur. Bu kitteki 3 mm basswood tahtaları lazer işleme ve DIY projelerinde ve STEAM eğitim atölyelerinde kullanılabilir. Bu tip ahşap levhalar çevre dostudur ve yaygın olarak kullanılmaktadır. .

Çoğu durumda, bir kontrplak bir yüz kaplamasına ve bir arka kaplamaya sahiptir. Bir kontrplak seçerken, iki taraftaki dokuların net ve pürüzsüz olmasını sağlamalıyız. Ayrıca, kaplamaların kendisi de dokunmak için pürüzsüz olmalıdır.

Kalitesiz kontrplak her zaman gözle görülür şekilde fark edilir. Bu nedenle, kaplamalarda hasar, yara veya morluk gördüğümüzde kalitesine ekstra dikkat etmeliyiz. Ek olarak, bir kontrplak yapma sürecinde, farklı dokulardaki tek kaplamalar dikey olarak birbirine yapıştırılır. Bu nedenle, dikişlerin düzgün şekilde kapatılıp kapatılmadığını dikkatlice kontrol etmeliyiz. Uygun şekilde yapıştırılmış kontrplak seçmeliyiz. Gıcırdayan bir kontrplak genellikle yanlış yapıştırma ve yarılmaları gösterir. Bu yüzden kontrplağın gıcırdadığını duyduğumuzda, kalitesine ikinci kez bakmamız gerekiyor. Tek tip dokuya sahip kontrplak seçmeliyiz. Mobilya üreticileri için tek tip doku son derece önemlidir.

 (Not: Üretim şekli ve hammadde gibi faktörler, ıhlamur tahtalarının birleşim yerlerinde farklı renklere ve hafif eğriliğe neden olabilir, bu normaldir ve tahtaların kullanımını etkilemez.

 

Özellikleri:

  • Her bir ıhlamur ağacı levhası, levhaya desen basmayı kolaylaştıran ve işleme sırasında levha kenarlarının sararmasını önleyen bir etiket kağıdı katmanı ile filme alınır.
  • Ürünlere dairesel barkod etiketleri yapıştırılır. Laserbox, barkodları otomatik olarak belirleyerek kullanıcıların manuel kurulumu atlamasına olanak tanır.
  • Ihlamur tahtaları model yapımında, DIY ve lazer kazıma projelerinde ve diğer ahşap el sanatlarında kullanılabilir.
  • Aşınmaya dayanıklı, korozyona dayanıklı, ince dokulu, işlenmesi kolay ve çatlama önleyici.

 

Paketleme Metodu:

  • Kutu Paketleme
  • Yükseklik / Genişlik / Uzunluk: 308 x170 x 228 mm; 12.13 x 6.69 x 8.98 inç

 

Ürün Ölçüsü:

  • Yükseklik / Genişlik / Uzunluk: 297 x 210 x 3 mm
  • Brüt Ağırlık: 5600g

 

Parça Listesi:

  • 56 x 3mm Basswood

 

Faydalı Linkler:

 

19437
3mm Basswood(Kontraplak - 56 Adet - LaserBox İçin)
3mm Basswood(Kontraplak - 56 Adet - LaserBox İçin)
Fiyat:
4.099,91 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat :
4.919,89 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.