1250 TL ve Üzeri Siparişlerinizde KARGO BEDAVA!
Tüm Kategoriler
Menü
Giriş Yap
Sepetim
Laserbox ile fikirlerinizi gerçekleştirin!!!
 

Laserbox, eğitim ve öğretim için özel olarak tasarlanmış akıllı masaüstü lazer kesicidir.  AI görsel algoritmasıyla birlikte yüksek çözünürlüklü ultra geniş açılı kamera ile lazer çalışma performansını yeniden tanımlamaktadır. Makine herhangi bir materyali otomatik olarak tanımlayabilir ve ardından kesme-oyma parametrelerini uygun şekilde ayarlayabilir. El çizimi ile işlem tanımlayabilen devrim niteliğinde bir lazer makinesi olan Laserbox, lazer ile çeşitli projeler oluşturmayı kolay ve eğlenceli hale getirir!

Akıllı, herhangi bir uğraş gerektirmeyen ve güçlü...

Herhangi bir yazılım gerektirmeden doğrudan çizin ve izleyin :)
AI görsel algoritmasına sahip olan Laserbox, malzeme parçası üzerine çizilen deseni takip edebilir ve lazer yollarını otomatik olarak programlar. Üstelik tasarım ya da herhangi bir yazılım gerektirmeden! 

Malzeme Tanıma
Laserbox
, malzemelerin türlerini ve kalınlığını resmi kodlarıyla tanıyabilir. Mazleme, güç, hız ve yükseklik ayarları dahil anında yapılandırılabilir. Laserbox; kağıt, oluklu kağıt, ahşap, akrilik, kumaş, deri, taban plakası, ABS bazlı renk panosu, PET, kauçuk, cam elyafı, plastik, corian vb. gibi onlarca farklı malzemeyi 15mm derinliğe kadar işleyebilir.

5 MP Ultra Geniş Açılı Kamera
Laserboxta bulunan 5 MP ultra geniş açılı kamerada, tasarımınızın malzeme üzerinde önizlemesini gösterir. Tasarımınızı yazılıma ekleyin ve istediğiniz yere getirmek için fare ya da parmağınızla kolayca ayarlayabilirsiniz.
Görüntü Alma
Makeblock Laserbox
, daha yaratıcı projeleriniz için herhangi bir nesnenin yüzey fotoğrafını alıp, bu görseli lazer kesim projenizde kullanabilirsiniz.

Akıllı yol planlama
Laserbox yazılımı, her proje için en uygun kesme ve kazıma yolunu planlayabilir. Kesim işlemini yapmadan önce, Makeblock Laserbox, hangi yolların çizileceğini ve tahmini tamamlanma zamanlarını önizlemenizi sağlar. Ayrıca gerçek zamanlı olarak kalan işin süresini gösterir.


3 Oto-Fokus Modu
Karmaşık odaklama prosedürlerine elveda diyin, en ideal netleme hiç bu kadar kolay olmamıştı.Artık bu ürünümüz ile lazer kafasını manuel olarak ayarlamanıza gerek yok. Laserbox üç kolay otomatik odaklama moduna sahiptir: ① Malzemeyi Tanıyıp Oto-Fokus, ② Malzeme ayarı ile Oto-Fokus, ③ Görsel ile Oto-Fokus.

1.JPG (37 KB)
Çocuklar için bile Güvenli
Laserboxın kapağını açtığınız anda çalışmayı durdurur, çocuklar için bile kullanımı tamamen güvenlidir.


Akıllı Duman Temizleyici
Akıllı duman temizleyici otomatik olarak açılır ve çalışma durumuna göre Laserbox'un ses seviyesini çevre dostu havalandırmaya göre ayarlar.Duman temizleyici filtre kolayca değiştirilebilir.

Çok Emniyetli Erken Uyarı Sistemi
Yüksek performanslı sensörler tarafından gerçek zamanlı izlenen Laserbox, sizi aşırı ısınma ve sıvı soğutma sisteminin hatalarında hemen uyaran çoklu güvenlik bildirimine sahiptir.


Makeblock LaserBox Teknik Özellikleri:

 • Lazer tüp tipi ve gücü: CO₂ laser 40W
 • Çalışma alanı: 500 × 300 mm
 • Z ekseni yüksekliği: 25mm
 • Maksimum kesme hızı: 600mm / sn
 • Hassas: 0.05mm
 • Görsel çalışma alanı: 490 × 290 mm
 • Maks. Kesme derinliği: 15mm
 • Otomatik odaklama: Malzeme Tanıma Otomatik Odaklama, Malzeme Ayarı Otomatik Odaklama, Görsel Otomatik Odaklama
 • Bağlantı: Wi-Fi, USB, İnternet
 • Tasarım yazılımı: Photoshop, Illustrator, CorelDRAW, AutoCAD, AutoDraw, Solidworks, vb.
 • Dosya formatları: JPG, PNG, BMP, TIF, DXF, SVG, CR2, vb.
 • İşletim sistemleri: Windows, macOS
 • Firmware güncellemeleri: Firmware güncellemeleri ile sürekli performans optimizasyonu
 • Boyutlar: 958 × 528 × 268 mm
 • Ağırlık: 40kg

LaserBox Ürün İçeriği:
Teknik Dokümanlar:
18471
Makeblock LaserBox
Makeblock LaserBox
Fiyat:
197.328,99 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat :
236.794,79 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.