1000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!
Tüm Kategoriler
Menü
Giriş Yap
Sepetim

tinylab 3D 2.85 mm Gümüş PLA Filament

Marka
tinylab 3d
Ürün Kodu
17712
Baskı Teknolojisi
FDM
Hammade
PLA
Çap
2.85mm
Renk
Gümüş
Hotend Sıcaklığı
190-230C
Tabla Sıcaklığı
0-60C
Ağırlık
1Kg
Daha Fazla Ürün Bilgisi Daha Az Ürün Bilgisi
Fiyat
: 420,00 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat
: 504,00 TL
3 Ay Vade Farksız Taksit

tinylab 3D 2.85 mm Gümüş PLA Filament

tinylab 3D filamentler yenilendi! Baskılarınızda üstün performans alabilmeniz için yüksek kalite hammaddeden üretilen tinylab 3D filamentleri gönül rahatlığıyla yazıcılarınızda kullanabilirsiniz.

3 Boyutlu yazıcılar, günümüzde oldukça yoğun ilgi duyulan artık nerdeyse her eve girmeye başlamış olan bir alandır. Uygun fiyatlı 3d yazıcı modellerinin piyasaya çıkması ile insanların bu gibi cihazlara ulaşması kolaylaşmıştır. tinylab 3D PLA filamentler ±0.1mm hassasiyet ile üretilmiş yüksek performanslı filamentlerdir.

Önerilen baskı sıcaklığı 210°C civarlarıdır. En optimal baskı sıcaklığını bulmak için ideal baskı sıcaklığı nasıl bulunur kısmına göz atabilirsiniz.

İdeal Baskı Sıcaklığı nasıl bulunur?

PLA filamentler genel olarak 190-220°C arasında eridikleri bilinmektedir. Fakat her filament türünün en optimal verimde baskı verdiği bir sıcaklık değeri bulunmaktadır. Bu sıcaklık değerinde baskı alınması baskı kalitesinde gözle görülür fark yaratabilmektedir.

Yeni bir filament paketi açtığınızda ilk önce bu sıcaklığı bulmanız daha sonraki baskılarınızın daha kaliteli çıkmasını sağlayacaktır. Optimal sıcaklık değerini bulma işlemini Temp Tower (sıcaklık kulesi) baskısı alarak yapabilirsiniz. Temp Tower katlardan oluşan bir yapıdır. Baskı gcode dosyası hazırlanırken her katın farklı bir sıcaklık değeri ile basılması sağlanır. Daha sonra her kat tek tek incelenir ve baskı kalitesi en güzel görünen sıcaklık değeri seçilir. Bu sıcaklık değeri aldığınız filament için optimal baskı sıcaklığı gösterir.

Thingiverse ve youtube üzeride bu konu ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Genel amaçlı tasarlanmış temp tower dosyalarına doküman/yararlı linkler kısmındaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikler:

  • Erime Sıcaklığı: 200-215 °C
  • Tabla Sıcaklığı: 60 °C
  • Filament Çapı: 2.85mm ±0.1mm
  • Filament Türü: PLA
  • Ağırlık: 1 kg
  • Renk: Gümüş

Doküman / Yararlı Linkler:

Ürün Detayı
Renk
Gümüş
Hammadde
PLA
Çap
3.00 mm/2.85 mm
17712
tinylab 3D 2.85 mm Gümüş PLA Filament
tinylab 3D 2.85 mm Gümüş PLA Filament
Fiyat:
420,00 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat :
504,00 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.