FREE SHIPPING for your purchases of 1250 TL and above!
All Categories
Menu
Cart
1000X90-arduino-projeleri.jpg (37 KB)


Arduino'ya başlamak isteyenler için özenle hazırlanmış bu set, uygun fiyatıyla da öğrenci dostu!

Arduino Başlangıç Seti sayesinde Arduino'yu tanıyıp, Arduino programlamaya hızlı bir şekilde başlangıç yapabilirsiniz. Arduino uno başlangıç seti içerisinde yer alan malzemeler ile, kitapta yer alan uygulamaların tamamını ve sonrasında kendi projelerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

Kitap içerisinde Arduino kurulumu ve kullanım örnekleri kolaydan daha karmaşığa doğru adım adım olacak şekilde anlatılmıştır. Arduino uno pro başlangıç seti ile temel giriş/çıkış uygulamalarından başlayarak ışık, sıcaklık ölçümü gibi uygulamaların yanı sıra araç park sensörü gibi projeler de yapmanız mümkündür.

Daha fazla ders ve proje için Arduino dersleri video serimize ve blog sitemizde yer alan Arduino Dersleri ve Projeleri'ne de göz atabilirsiniz.

Arduino Başlangıç Seti

Neden Set Almalıyım? Arduino ile Alakalı Daha Kapsamlı Setleriniz Mevcut mu?

Bir Arduino kartı satın aldığınızda ekstradan bir donanım kullanmadan yapabileceğiniz tek proje, kart üzerindeki LED'i farklı sürelerde yakıp söndürmek olacaktır. Eğer Arduino programlamaya yeni başlıyorsanız, sizler için hazırlamış olduğumuz kitler, Arduino'ya başlamanın en kolay yolu olacaktır. Eğer Arduino Başlangıç Seti'mizin içeriğini yeterince kapsamlı bulmuyorsanız daha kapsamlı olan Arduino Set'ini inceleyebilirsiniz. Kit içerisinde yer alan kitap veya kitapçıklardan faydalanarak birçok hazır proje, örnek kod ve uygulama örneğine kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla içerik için blog sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Ürün Özellikleri
Set TipiTemel
KitapE-Kitap
 

Set İçeriği:

 
Önemli Not:
* 5mm Kırmızı LED kutu üzerinde baskı hatasından dolayı 5 adet yazılmıştır.

** Set içeriğinde yer alan Breadboard (Orta Boy) ürünü stok durumuna göre görselden farklılık gösterebilir. Sağ ve solda yer alan power (güç) hatları tek ya da çift olabilir. Kullanım açısından herhangi bir sorun teşkil etmemektedir.

 

Dokümanlar ve Yararlı Linkler:

Features
Book
Çevrimiçi Kütüphane
21259
Uno Pro Starter Kit - Compatible with Arduino
Uno Pro Starter Kit - Compatible with Arduino
:
713.88 TL + VAT
:
856.65 TL
Prepared by  T-Soft E-Commerce.