16-19 Haziran Arasında Verilen Siparişler 20 Haziran'da Kargoya Teslim Edilecektir.
Tüm Kategoriler
Menü
Giriş Yap
Sepetim
1- Sadece websitenizden mi sipariş oluşturuluyor?

 Web kanalı ile sipariş almaktayız. Sitemize üye olarak veya üyeliksiz sipariş listenizi tamamlayabilirsiniz.

 Toplu alım, fiyat teklifi, proforma talepleriniz için [email protected]'a email gönderirseniz talebiniz ilgili ekibimiz tarafından incelenerek tarafınıza bilgi verilecektir. 

2- Onaylanan siparişte ürün ekleme/çıkarma yapılıyor mu?

 Onaylanan siparişlerde ürün ekleme/çıkarma işlemi yapılamıyor. İade-İptal-Değişim bölümünü inceleyebilirsiniz.

3- Ürünlerinizi nerede inceleyebiliriz? / Ofisten satış yapılıyor mu?

 Şu an için yalnızca internet sitemiz üzerinden sipariş almaktayız. Kargo firmaları aracılığıyla gönderimlerini gerçekleştiriyoruz. Siparişinizi kredi kartı/banka kartı veya BKM Express seçerek tamamlarsanız Ofisten Teslim seçerek siparişinizi tamamladıktan sonra ofisimizden teslim alabilirsiniz. 

4- Siparişimde yanlış ürün satın almışım/eklemişim. Doğru ürün ile değiştirebilir miyim?

 Şu an internet sitemiz üzerinden oluşturulan sipariş listelerine ait fatura ve kargo etiketleri otomatik olarak düzenlenmektedir. Bu nedenle sipariş listelerine müdahale edilememektedir. Hatalı aldığınız ürün(ler) ile ilgili İade-İptal-Değişim bölümünü incelemenizi öneririz.

5- Onaylanan siparişimin içerisinde yer alan ilgili ürüne ihtiyacım kalmadı. Aradaki farkı ödeyerek başka bir ürün ile değiştirebilir miyim?

 Şu an için internet sitemiz üzerinden oluşturulan sipariş listelerine ait fatura ve kargo etiketleri otomatik olarak düzenlenmektedir. Bu nedenle sipariş listelerine değişiklik yapılamıyor. 

6- Fatura ve teslimat bilgileri siparişe nasıl ekleniyor?

 Sepetinizi tamamlarken Adres kısmında Fatura ve teslimat bilgilerini ekleyebilir, güncelleyebilirsiniz.

 Fatura ve teslimat adresinin birbirinden farklı olmasını istiyorsanız sipariş listenizi oluştururken 2. aşamada sizden fatura ve teslimat bilgileriniz talep ediliyor. Bu fatura sayfasında yeni adres ekleme veya değişiklik yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.