Kargo ve Teslimat
 • Kargo süresi nasıl işliyor?

   - Hafta içi 15:00 ve cumartesi 11:00’den den önce onaylanan siparişler aynı iş gün kargoya veriliyor.

   - Saat 15:00'den sonra onaylanan siparişler ertesi iş gününde kargoya teslim edilmekte.

   - Cumartesi günleri ise saat 11:00'den sonra onaylanan siparişler Pazartesi günü/sonraki ilk iş günü kargoya verilir.

   - Kargo takip numarası siparişte yer alan email adresine bildirilmektedir.

   - Aynı gün teslimat hizmeti sadece İstanbul ili aşağıdaki ilçelerini kapsamaktadır. Hafta içi saat 10:45'e kadar onaylanan siparişler, aynı gün saat 18:00'e kadar adresinize teslim edilmektedir. Aynı gün teslimat ücreti 19,90 TL'dir. 

   - Ertesi gün teslimat hizmeti sadece İstanbul ili aşağıdaki ilçelerini kapsamaktadır. İstanbul içi ertesi gün garantili özel kargo seçeneği ücreti 9,90 TL'dir. Hafta içi saat 15:00'e kadar onaylanan siparişler özel teslimat yöntemiyle ertesi gün garantili olarak teslim edilir. Cuma günleri 15:00'e kadar onaylanan siparişler Pazartesi günü teslim edilmektedir. Haftasonu onaylanan siparişler Salı günü teslim edilir.

     Hizmet verilen ilçeler: Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Eminönü, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Şişli, Sultanbeyli, Sultangazi, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu.

   

 • Aynı gün teslimat var mı?

   Aynı gün teslimat hizmeti şu an sadece İstanbul için bulunuyor. Aşağıda yer alan ilçeler için hafta içi saat 10:45'e kadar onaylanan siparişler, aynı gün saat 18:00'e kadar adresinize teslim edilmektedir. Aynı gün teslimat ücreti 19,90 TL'dir.

   Hizmet verilen ilçeler: Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Eminönü, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Şişli, Sultanbeyli, Sultangazi, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu.

 • Ücretsiz kargo hizmetiniz var mı?

  150 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz kargo sadece Yurtiçi Kargo için geçerlidir.

 • Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?

   Şu an Yurtiçi , Aras, PTT, MNG kargo firmaları ile anlaşmamız bulunuyor. İstanbul içi özel teslimat seçenekleri Postrans Kargo ile (hafta içi) ayrıca yer alıyor. 

 • Fatura nasıl gönderiliyor?

   Fatura siparişinizde yer alan e-mail/eposta adresine gönderiliyor. İrsaliye fatura düzenleniyor ve elektronik olarak imzalıdır.

 • Fatura ve teslimat bilgileri siparişe nasıl ekleniyor?

   Siparişinizi tamamlarken Adres kısmında Fatura ve teslimat bilgilerini ekleyebilir, güncelleyebilirsiniz.

   Fatura ve teslimat adresinin birbirinden farklı olmasını istiyorsanız sipariş listenizi oluştururken 2. aşamada sizden fatura ve teslimat bilgileriniz talep ediliyor, bu sayfada yeni adres ekleme veya değişiklik yapabilirsiniz.

 • Kargo paketinin teslimatını hızlandırma şansı var mı?

   Şu an için yaptığımız kargo anlaşmaları standart gönderi olarak nitelendirilmektedir. Bu nedenle paketlerin teslimat sürelerine müdahale edilemiyor.

 • Siparişim hasarlı şekilde elime ulaştı. Ne yapabilirim?

   Aldığınız ürün ‘hasarlı’ ya da ambalajı ‘deforme’ ise bunun için ‘Kargo Hasar Tespit Tutanağı’ gerekmektedir. Aksi takdirde ürününüz için yapacağınız ‘hasar bildirimi’ kabul edilmeyecektir.

   Ürününüzü teslim alırken kontrol etmenizi ve üründe fark edebileceğiniz bir hasar olup olmadığını kargo görevlisi yanında tespit etmenizi özellikle öneririz. Eğer bu aşamada bir tespitte bulunursanız kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatmanızı ve ürünü teslim almadan aynı kargo ile geri göndermenizi önemle rica ediriz.

   Kargo tarafından Robotistan.com’a ürünün hasarlı olduğuna ilişkin bilgilendirme yapıldığında; ürünün iade işlemleri başlatılacak ve “ürün bedel iadesi” gerçekleştirilecektir. 

İletişim Formu

Lütfen iletişim bilgilerinizin doğru olmasına özen gösteriniz.

İletişim Bilgileri

Firma Adı

:Robotistan Elektronik Ticaret AŞ

Adres

:

İkitelli Organize Sanayi Atatürk Bulvarı No:108/8 Başakşehir / İSTANBUL (OFİSİMİZDEN SATIŞ VE SİPARİŞ TESLİMİ YAPILMAMAKTADIR.)

Telefon

:0850 766 0 425
Fax:0212 222 34 94

E-posta 

:info@robotistan.com

Vergi Dairesi

:

İkitelli

Vergi No:

735 090 7105

Mersis No:

0735090710500029

Banka Adı   :İş Bankası
Şube       :Perpa

Hesap Türü

:TL

Hesap Adı

Robotistan Elektronik Ticaret AŞ

Şube Kodu

:1188

Hesap Numarası

:0448169
IBAN:TR350006400000111880448169

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.