1000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!
Tüm Kategoriler
Menü
Giriş Yap
Sepetim

Raspberry Pi 4 1GB Süper Başlangıç Seti

Marka
Robotistan
Ürün Kodu
22608
Fiyat
: 2.877,34 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat
: 3.452,81 TL
3 Ay Vade Farksız Taksit

Raspberry Pi 4 1GB Süper Başlangıç Seti

Raspberry Pi 4 – 1GB versiyonlu yenilenen süper başlangıç seti ile karşınızda. Bu set sayesinde kolaylıkla Raspberry Pi temelli elektronik uygulamalarınızı hayata geçirebilir, birçok projeyi kolayca yapabilir ve Raspberry dünyasına siz de adım atabilirsiniz. 

Süper Başlangıç Seti, Kombo Kit’e göre daha fazla içeriğe sahiptir. Raspberry Pi derslerimizde 11. derse kadar anlatılan uygulamaları bu set ile tamamlayabilirsiniz. Set içerisinde gelen kapsamlı ve güncel kitapçıkta tüm Raspberry Pi uygulamalarımız detaylarıyla anlatılmaktadır.


Raspberry Pi 4 Set Almam Avantajlı Mı?

Raspberry Pi 4'ü satın aldığınız zaman kullanabilmek için en azından bir SD kart ve güç adaptörüne ihtiyacınız olacaktır. Sizler için hazırlamış olduğumuz Süper Başlangıç Seti içerisinde Raspberry Pi'nizi çalıştırmanız için gerekli olan temel bileşenler yer almaktadır. Raspberry Pi ile çeşitli uygulamalar ve projeler gerçekleştirebilmek için çeşitli elemanlar da bulunmaktadır. Daha da fazla materyal için bir üst model olan Proje Seti’ni edinmeniz gerekir.


Raspberry Pi 4 Kitlerini Kullanarak Hangi Projeleri Gerçekleştirebilirim?

Bu kit, Raspberry Pi 4'ünüzü orta seviyede kullanabilmeniz için gerekli malzemeleri içermektedir. Sensör ve motor gibi ek bileşenler bu sette ve Proje Setinde yer almaktadır. Bu sete sahipseniz Raspberry Pi üzerinde yazılım geliştirme projeleri, media center ve oyun konsolu gibi projeler yapabilir, Linux işletim sistemini kolay bir şekilde öğrenebilir ve ek donanıma ihtiyaç duymayacak diğer projeleri gerçekleştirebilirsiniz. 

Buna ek olarak setimizde yer alan çeşitli komponentlerle, elektronik projeleri geliştirmeniz de mümkün olacaktır.


Süper Başlangıç İçeriği:

Dokümanlar ve Yararlı Linkler:

 

22608
Raspberry Pi 4 1GB Süper Başlangıç Seti
Raspberry Pi 4 1GB Süper Başlangıç Seti
Fiyat:
2.877,34 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat :
3.452,81 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.