1250 TL ve Üzeri Siparişlerinizde KARGO BEDAVA!
Tüm Kategoriler
Menü
Giriş Yap
Sepetim

Mechabau Probus Robotics Eğitim Robotu Mod-3

Marka
Mechabau
Ürün Kodu
21454
Fiyat
: 2.800,00 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat
: 3.360,00 TL

Mechabau Probus Robotics Eğitim Robotu Mod-3


Mechabau Probus Robotics Eğitim Robotu, robotik kodlamaya uygun bir eğitim robotudur , elektronik komponent, extra basitleştirilmiş tak çalıştır bir üründür. Daha önceki ürünlerine göre elektronik kartların bağlantı problemine çözüm getirildi, breadboard gereksinimi olmadan sade ve uygulama odaklı tasarıma sahiptir. En önemli özelliklerinden biri açık uçlu konstrüksiyon parçaları sayesinde dilediğiniz tasarımı yapabileceksiniz.


mechabau-probus-robotics-egitim-robotu-mod-3-7.jpg (179 KB)


Jiroskop modülü sayesinde iki tekerlek üzerinde dengede duran ve sensörlerle desteklenen robotlar inşa edebilecek ve eğimli bir yüzeyde robotunuzun hızını, dengesini vb. özelliklerini kontrol edebileceksiniz. Aynı zamanda   çevredeki tek taraflı veya çift taraflı ses ve ışık değişimlerine tepki verme özelliği sayesinde bir aktif robot da yapabileceksiniz. Üründe iki adet ses algılama (mikrofon), iki adet ışık algılama (LDR) bulunur. Bu sensörler sayesinde 360 derecelik ortamda ışık ve sese bağlı bilgi aktarma yaparlar. Bluetooth özelliği sayesinde robotunuzu akıllı telefonunuzla veya tabletinizle yönetebilirsiniz.mechabau-probus-robotics-egitim-robotu-mod-3-1.png (194 KB)


Mechabau Probus Robotics Eğitim Robotu Mod-3 Özellikleri:


  • Programlama gerekir.
  • Ahşap materyal kullanılmıştır.
  • Robotik kodlama eğitiminde kullanılmaktadır.
  • PROBUS, EVO STEM Eğitim Seti (51200) ile birlikte kullanılabilir ve çok sayıda ve çeşitte robotlar tasarlayabilirsiniz.

Benzer Ürünler:

21454
Mechabau Probus Robotics Eğitim Robotu Mod-3
Mechabau Probus Robotics Eğitim Robotu Mod-3
Fiyat:
2.800,00 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat :
3.360,00 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.