1250 TL ve Üzeri Siparişlerinizde KARGO BEDAVA!
Tüm Kategoriler
Menü
Giriş Yap
Sepetim

REX Discovery Serisi Robotistan Pleksi Otto Robot - Siyah

Marka
REX
Ürün Kodu
18993
Fiyat
: 1.023,98 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat
: 1.228,77 TL
3 Ay Vade Farksız Taksit

Robotistan Pleksi Otto Robot - Siyah

Robotistan pleksi otto robot açık kaynaklı olarak geliştirilen, farklı özelliklere sahip çeşitli versiyonları bulunan geliştirilebilir bir robotlar serisidir. Siyah şık pleksi malzemeden yapılmıştır. Otto robota özel olarak hazırlanmış proje kıtapcığı ile kolay bir şekilde robotunuzu montajlayabilir ve geliştirebilirsiniz. 


Otto robot seti yanında proje kitapcığı gönderilmeyecektir. Proje kitapcığına alt tarafta bulunan göresele tıklayarak ya da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Otto -kılavuz.png (129 KB)

Not: Videodaki otto robot 3d yazıcı ile yapılmış versiyonudur.  Video projeyi geliştirirken kaynak olması için eklenmiştir. 

 

Başlangıç seviyesi Otto diy robot kiti içerisinde ayrıca bluetooth modülü bulunmamaktadır. Daha önceki projelerinizden elinizde varsa ya da bluetooth modülü satın alarak Otto Robotu kablosuz olarak kontrol etmek mümkündür. Yani Otto robot bluetooth ile kontrol edilebilir. Otto robotun hem Android hemde IOS cihazlar için geliştirilmiş mobil uygulamaları bulunmaktadır. Otto robot içindeki Arduinoya, bluetooth ile uzaktan kontrol kodunu yükleyerek telefon uygulaması ile rahatça kontrol edebilirsiniz.

Otto Robot, Scratch desteklidir. Yani Otto robotu kodlamak için Arduino IDE sine ihtiyaç duymadan, kendi özeli yazılımı ile kodlayabilirsiniz. Bu program üzerinde blok kodlama mantığı kullanılmaktadır. Böylece her yaştan çocuğun eğlenerek ve öğrenerek Otto Robotu kontrol etmesi mümkün olabilmektedir.

Not: Başlangıç Seviyesi D.I.Y Robot kiti, Otto robotu yapımı için gerekli minimum parçaları içermektedir. Bu nedenle tüm özellikler kullanımda olmayacaktır. Eklemek istediğiniz özelliklere göre extra parçalar almanız gerekmektedir. Daha çok özellik kullanmak için Profesyonel D.I.Y Robot kitini alabilirsiniz.


Otto Robot Seti Paket İçeriği:

 • Ürün AdıAdet
  Arduino Nano Klon - USB Kablo Hediyeli - (USB Chip CH340)1
  Arduino Nano Sensor Shield1
  Buzzer1
  Tower Pro SG90 RC Mini (9gr) Servo Motor4
  HC-SR04 Ultrasonik Mesafe Sensörü1
  40 Pin Ayrılabilen Dişi-Dişi F-F Jumper Kablo-200 mm1
  Mini Düz Klemens Tornavidası - 2mm1
  M3 10 mm YSB Yıldız Silindirik Baş Metrik Vida34
  M3 6 mm YSB Yıldız Silindirik Baş Metrik Vida4
  M3 Somun38
  M3 Pul32
  4′lü AA Pil Yuvası (Çift Taraflı)1
  GP Ultra Alkalin Pil AA Kalem 4'lü Paket1


Doküman / Yararlı Linkler:

Ürün Detayı
Set Tipi
Geliştirme
Kitap
Çevrimiçi Kütüphane
18993
REX Discovery Serisi Robotistan Pleksi Otto Robot - Siyah
REX Discovery Serisi Robotistan Pleksi Otto Robot - Siyah
Fiyat:
1.023,98 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat :
1.228,77 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.