1000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!
Tüm Kategoriler
Menü
Giriş Yap
Sepetim
Elektronik cihazlar her yıl gelişmekte; daha karmaşık ve küçük boyutlu hale gelmektedir. Bu cihazların arıza belirlemesi de daha akılcı yaklaşımlar, yeni test metotları ve cihazları kullanmayı zorunlu hale getirmektedir. Yeni nesil test yöntemlerini bilmek, test cihazlarını başarılı kullanabilmek her türlü arızanın malzeme bazında belirlenmesini mümkün kılmaktadır. Ülkemizin para ve zamandan kazanması, dışa bağımlılığımızın azalması demektir.

Elektronik arıza bulma ve giderme ile ilgili ülkemizde maalesef Türkçe yayın kısıtlı ve yetersizdir. Kitabımız yaklaşık 20 yıllık; sistem, cihaz, modül, kart onarımı ve saha tecrübeleri ile hazırlanmış ciddi bir açığı kapatacağını umduğumuz eserdir.

Birinci ve ikinci kitabımızın hazırlanmasındaki esas amaçlarımız; tüm yeni nesil elektronik malzemeleri öğretmek, her türlü elektronik arızanın belirlenmesinin mantık adımlarını öğretmek, tüm elektronik malzemeleri başarılı test edebilmek, yeni nesil test metot ve cihazlarını kullanmayı öğretmek, arızayı giderebilmek, programlı malzemelerin program yedeklerini alabilmek, doğru bakım ve kestirimci bakım yapabilmek, doğru teknik atölye altyapısı kurmak ve işletmesini öğrenmek, konu ile ilgili farkındalığı ileri seviyelere taşıyıp bu konuda yanlış bilinenleri düzeltmektir.

BÖLÜM 1 : SAHTE ELEKTRONİK MALZEMELERİN BELİRLENMESİ YÖNTEMLERİ
BÖLÜM 2 : ELEKTRONİK MALZEME MUADİL BELİRLEME VE TEMİNİ YÖNTEMLERİ
BÖLÜM 3 : TEST NOKTALARI İLE ARIZA BELİRLEME
BÖLÜM 4 : ELEKTRONİK KART ARIZA BELİRLEME VE GİDERME UYGULAMALARI


Yazarı: Önder ŞİŞER (Elk-Elektronik Yüksek Mühendisi)

Sayfa sayısı: 280
17437
Elektronikte Arıza Bulma ve Giderme Teknikleri -2 - Önder Şişer
Elektronikte Arıza Bulma ve Giderme Teknikleri -2 - Önder Şişer
Fiyat:
250,00 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat :
250,00 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.