sadsad x
asdasd
DJI

DJI Ryze Tello Edu Drone

Ürün Kodu : 18485  - Tedarikçiye Soru Sor
Fiyat
:
1.099,00 TL
931.36 Parapuan
:
931.36
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Tello EDU, STEM eğitimi için geliştirilmiş gelişmiş özelliklere sahip kodlanabilir bir drone'dur. Çoçukların sürükle-bırak mantığı ile kodlama yapabilecekleri Scratch, profesyonel programcıların kullandığı Python ve Swift dillerini desteklemektedir. Tello EDU programlanabildiği gibi normal bir drone olarakta kullanılabilir. Akıllı cihazlarınıza indireceğiniz uygulama sayesinde drone'u kolayca kontrol edebilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz. SDK 2.0 desteği ile daha geliştirilmiş komutlar ve arttırılmış veri arayüzleri sunmaktadır. DJI firmasının ucuş teknolojilerini barındırdığından elektronik görüntü sabitleme özelliğinide desteklemektedir. Yapay zeka uygulamaları ile birden fazla Tello EDU bir araya gelerek sürü şeklinde uçuş yapabilmektedir. Programlama öğrenmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!


  TELLO EDU SpecsTELLO EDU Swarm Fly

  TELLO EDU Advanced Programming
  TELLO EDU AI

  TELLO EDU Block Programming

  TELLO EDU Steam Education

  Birden Fazla Dronu Aynı Anda Uçurun
  Birden fazla Tello EDU'yu tek bir cihaz üzerinden aynı anda programlayabilirsiniz. Tello EDU'lar sürüsünü kontrol etmek, Görev Pedleri üzerinden uçmalarını sağlamak ve kod çevirme ve diğer akrobatik hareketler yapmak için kod kullanın. Yaratıcılığınızın sınırlarını zorlarken programlama becerilerinizi geliştirin!


  Gelişmiş Programlama
  Görev Pedleri, artan programlama hassasiyeti için harika bir varlıktır. Sadece rehberlik noktaları olarak değil, tetikleme mekanizmaları olarak da hizmet ederler. Seçeneklerinizi genişletmek ve Tello EDU'nun sınırlarını zorlamak için her Görev Pedi'ndeki özel bilgilerle programlayın. Uçağınızın her Missions Pad’in benzersiz kimliğini tanımasını ve hava akrobasi göstermesini sağlayacak bir kod yazabilirsiniz. Bir dizi Tello EDU'sunu kontrol edin ve hayal gücünüzü hayata geçirin.


  Daha Fazlası AI ile
  Tello EDU ile video akışı verilerine erişin, görüntü işleme ve AI geliştirme için daha fazla olasılık yaratın. Yeni SDK 2.0, nesne tanıma *, izleme, programlama yoluyla 3B yeniden yapılandırma, bilgisayarlı görü ve derin öğrenme teknolojileri gibi daha fazla AI işlevi gerçekleştirerek Tello EDU'yu daha da geliştirmenize olanak tanır.


  Basitleştirilmiş Programlama
  Tello EDU blok programlamayı destekler. Tello EDU’yu programlamak ve belirli hareketleri etkinleştirmek için sadece kodlama bloklarını ekranda sürükleyin. Ek olarak, Tello Space Travel dersi size eğlenceli bir hikayeyi takip ederken iPad'inizi kodlamak için Swift programlama dilini nasıl kullanacağınızı öğretir. Bu uzay macerası, Swift Playgrounds uygulamasıyla kullanılabilir. Evreni keşfetmek için Tello EDU ile takım olun!


  STEAM Eğitimi
  STEAM ve robotik, modern bir eğitimin giderek daha kritik unsurları haline geldiğinde, öğrencilerin erken yaşta bu konularda bir tutku ve temel geliştirmeleri önemlidir. Yenilikçi bir lider olarak DJI, ileri teknoloji ve eğitimi bir araya getirerek STEAM'i dünya çapındaki gençler için daha alakalı ve heyecan verici hale getirmeye çalışıyor.


  TELLO EDU in the box list
  TELLO EDU in the box
  TELLO EDU Intel Inside
  TELLO EDU Let creativity fly

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.