1000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!
Tüm Kategoriler
Menü
Giriş Yap
Sepetim

2024 Model Mini Paletli Robot Platformu ( Elektronikli) - Yılbaşı Özel Kırmızı Platforma

Marka
Robotistan
Ürün Kodu
22000
Fiyat
: 1.173,91 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat
: 1.408,69 TL
Havale Fiyatı : 1.366,43 TL %3  İndirim

Mini Paletli Tank Seti

Paletli Tank Seti’ni Arduino ile gerçekleştireceğiniz mobil projeler için kullanabilirsiniz. Paletli yapısı sayesinde engebeli yüzeylerde de zorlanmadan hareket edebilir. Hem alüminyum hem de üst pleksi tablada bulunan SG90 9g servo uyumlu yuvası sayesinde robotun ön kısmına belli hareketler yapacak kıskaç gibi modüller monte edebilirsiniz. Alt kısmına çizgi izleyen sensör yerleştirerek belirli çizgileri izlemesini de sağlayabilirsiniz. Mobil araştırma robotu, bomba imha robotu, faydalı yük taşıyıcı, haritalama gibi farklı projelere adapte edebilirsiniz.

 

Tank setinin sadece gövdesini satın almak isterseniz. Mini Paletli Tank Seti (Elektroniksiz) ürünümüzü inceleyebilirsiniz.

 

Paket İçeriği:

Tank setinin hem alüminyum hem de pleksi tablasında bulunan SG90 servo motor uyumlu yuvasına motor bağlayarak robot kıskaç veya robot kol gibi eklentileri monte edebilirsiniz. Pantilt mekanizması kullanarak cisim algılama sensörlerini hareketli hale getirerek daha fazla açıda tarama yapabilirsiniz.  Bu hali ile android akıllı telefonlardan robotunuzu yönlendirebilirsiniz. Eğer robotun etrafına HC-SR04 veya MZ80 gibi sensörler takarak çizimleri gördüğünde durmasını veya farklı manevralar yapmasını isterseniz sensörler bölümünden seçim yapabilirsiniz. Yaptığımız farklı robot uygulamalarını bu robota uyarlamak isterseniz En altta bulunan “Doküman / Yararlı Linkler” bölümünden yaptığımız diğer robot projelerine erilebilirsiniz. Seti geliştirmek ve farklı projeler yapabilmek için kullanabileceğiniz malzemelere aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki malzemeleri bu tank setinde kullanmak için doğrudan uyumlu değildir. Uyumlu hale gelebilmesi için fiziksel modifikasyonları yapmanız gerekmektedir.

 palet-1.jpeg (2.00 MB)

Önemli Notlar

Set içerisinden çıkan AA boyuttaki piller tek kullanımlık olup şarj edilemez. Bu pilleri şarj etmeye çalışırsanız yanma tehlikesi ile karşılaşabilirsiniz. Sürekli kullanımlarınız için şarjlı pil ve şarj aletlerini veya Li-Po pil ve şarj aletlerini tercih edebilirsiniz. Li-Po pilleri kullanmak isterseniz, kullanacağınız Li-Po pile uygun soketi lehimlemeniz gerekmektedir.

 

 

Doküman / Yararlı Linkler:

22000
2024 Model Mini Paletli Robot Platformu ( Elektronikli) - Yılbaşı Özel Kırmızı Platforma
2024 Model Mini Paletli Robot Platformu ( Elektronikli) - Yılbaşı Özel Kırmızı Platforma
Fiyat:
1.173,91 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat :
1.408,69 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.