1250 TL ve Üzeri Siparişlerinizde KARGO BEDAVA!
Tüm Kategoriler
Menü
Giriş Yap
Sepetim

USB 2.0 Type-C - PCB Dönüştürücü

USB Type-C konektörünün, çok çeşitli mevcut USB konektörlerinin yerini alması amaçlanmıştır. Tersine çevrilebilir ve hem USB ana bilgisayarı hem de USB cihazı rollerinde hizmet edebilir, bir kablonun her iki ucunun da her iki tarafı yukarı gelecek şekilde bir prize takılmasına izin verir ve artan gücün (20 V ve 5 A'ya kadar) anlaşılmasını destekleyebilir ve USB arayüz kablolarının alternatif kullanımları.

USB-C konektörünün 24 sık aralıklı pimi, bir hobi projesinde veya prototip tasarımında kullanılmasını zorlaştırır. Bu koparma kartı, güç (VBUS ve GND), USB 2.0 diferansiyel verileri (D + ve D−), Yapılandırma Kanalı (CC) ve Yan Bant Kullanımı (SBU) için konektörün pinlerine erişim sağlayarak yardımcı olur. Bu pimlerin her biri, yüksek akım uygulamaları için çift VBUS ve GND pimlerinin yanı sıra, kart üzerinde 1 × 8 sıra 0,1 ″ aralıklı pimler halinde bölünmüştür. Dahil edilen 1 × 10 düz erkek başlık, kartın standart perfboardlar, lehimsiz devre tahtaları ve 0.1 ″ konektörlerle kullanılmasına izin vermek için bu pinlere lehimlenebilir.

Bu kart, Type-C konektörün USB 3.1 SuperSpeed diferansiyel çiftlerini (TX ve RX sinyalleri) açığa çıkarmaz, bu nedenle yalnızca USB 2.0 Düşük Hızlı, Tam Hız ve Yüksek Hızlı iletişimi destekler. Kart, yalnızca 0,8 ″ × 0,55 ″ (USB C Tipi konektör dahil 0,8 ″ × 0,6) ölçer ve # 2 veya M2 vidalar için 0,086 ″ çapında iki montaj deliğine sahiptir.

Close-up of Type-C connector on the USB 2.0 Type-C Connector Breakout Board.

USB 2.0 Type-C Connector Breakout Board, top view.

Ayrıca USB Mini-B ve USB Micro-B konektör koparma kartları da taşıyoruz ve USB Micro-B koparma kartları olarak ikiye katlanan iki güç çoklayıcımız var: FPF1320 taşıyıcı ve TPS2113A taşıyıcı. Bu son iki güç çoklayıcı, hem USB'den hem de harici bir kaynaktan güç alabilen bir cihaza sahip olmayı kolaylaştırır.


Teknik Özellikler:

  • Boyut: 0,8 ″ × 0,6 ″ × 0,18 ″ 1
  • Ağırlık: 1,3 g2
  • PCB geliştirme kodları: usb07a
  • PCB işaretleri: 0J11416

Diagram:


Dokümanlar:18256
USB 2.0 Type-C - PCB Dönüştürücü
USB 2.0 Type-C - PCB Dönüştürücü
Fiyat:
121,43 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat :
145,72 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.