15:00'e Kadar Verilen Siparişler Aynı Gün Kargo'da, 1250 TL ve Üzeri Siparişlerinizde KARGO BEDAVA!
Tüm Kategoriler
Menü
Giriş Yap
Sepetim

Açıklama

Etrafınızdaki herhangi bir nesneyi eşsiz oyuncaklara dönüştürün. 2 çocuğun birlikte oynayarak kendi oyuncaklarını oluşturması için ideal set.

İçindekiler

7 ayrı parçadan oluşan toplam 40 Toyi parçası

 • Çocukların yaratıcılıklarını tetikleyin, Toyi ile her şeyi eşsiz oyuncaklara dönüştürün!
  Toyi, çocukların etraflarındaki her şeyi eşsiz oyuncaklara dönüştürmelerini sağlayan, sınırsız, yönergesiz yaratıcı bir oyun kiti. 40 Toyi parçasından oluşan Başlangıç Kiti ile bir su şişesini, altı kollu bir robota; eski kutuları, tren vagonlarına; veya bir kozalağı, sevimli bir canavara dönüştürün.
 • Toyi ile her çocuk bir oyuncak tasarımcısı
  Teker, ayak, göz, eklem, çubuk, esnek halka ve eklem parçalarından oluşan kit ile 6 yaş ve üstü çocuklar, etraflarında bulunan her türlü nesneyi istedikleri oyuncaklara dönüştürüyor.
 • Oyun yoluyla ileri dönüşüm
  Çocuklar Toyi ile etraflarındaki nesneleri yeniden tasarlarken ileri dönüşüm yaparak ‘tüketmeden üretme’ içgüdüsünü erken yaşta kazanıyor.
 • Bir kit, sonsuz sayıda oyuncak
  Açık uçlu oyun deneyimi sağlayan Toyi ile çocuklar yaratıcılıklarını kullanarak sonsuz sayıda oyuncak yapabiliyor.
 • Çocukların 21. yüzyıl becerileri oyunla geliştirin!
  Eğitici oyuncak Toyi, sunduğu özel oyun deneyimiyle, çocukların problem çözme, eleştirel ve yenilikçi düşünme, iletişim, uyum sağlama, birlikte çalışma, inisiyatif alma gibi 21. yüzyıl becerilerini geliştirirken, daha üretken, yaratıcı, özgüvenli, doğaya saygılı ve hayat boyu öğrenen bireyler olmalarına yardımcı oluyor. Çocuklar oynarken öğreniyor.
 • Okul ve ev için ideal oyuncak
  Toyi ile çocuklar ister kendi başlarına ister arkadaşlarıyla birlikte kendi oyuncaklarını tasarlıyor, etra arındaki nesneleri diledikleri oyuncaklara çevirip yaratıcılıklarını geliştirebiliyor ve hayallerini gerçekleştirebiliyorlar. Bu sayede hem ziksel hem sosyal çevreleriyle ve kendi iç dünyalarıyla etkileşime giren gerçek kâşi ere dönüşüyorlar.
 • Yeni nesil STEM oyuncağı
  Toyi ile çocuklar hayallerini tasarımlarına dönüştürüyor, tüketmeden üertme içgüdüsünü erken yaşta kazanıyor. Toyi aynı zamanda diğer maker oyuncaklarıyla birlikte prototipleme aracı olarak da kullanılabiliyor.

Ek Bilgi

 • Ağırlık 0,7 kg
 • Boyutlar 9 × 9 × 27 cm
 • Material ABS, Medical Silicone. *CE Tested

 

18508
Toyi Basic 40 Yaratıcı Oyun Seti
Toyi Basic 40 Yaratıcı Oyun Seti
Fiyat:
461,46 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat :
553,75 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.