1250 TL ve Üzeri Siparişlerinizde KARGO BEDAVA!
Tüm Kategoriler
Menü
Giriş Yap
Sepetim

Siyah Kablosuz Bluetooth Uyumlu Akıllı Gözlük - MLB E13-06

Marka
MLB
Ürün Kodu
22844
Şarj Tamamen Dolum Süresi
90 dakika
Müzik Dinleme
Evet
Uzaktan kumanda Fotoğraf Çekme
Evet
Sesli Yanıt Sistemi
Evet
Telefonla Konuşma
Evet
Garanti Süresi
2 Yıl
Daha Fazla Ürün Bilgisi Daha Az Ürün Bilgisi
Fiyat
: 1.625,00 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat
: 1.950,00 TL

MLB Bluetooth Akıllı Gözlük

MLB markası tarafından üretilmiş olan akıllı gözlük modelidir. Akıllı gözlük modeli oldukça kullanışlı olup, pek çok alan içerisinde sizlere konforlu kullanım sunmaktadır. Tasarımı bakımından oldukça dikkat çekici ve hoş bir modele sahiptir. Hem kadın hem erkeklerin rahatlıkla kullanabilecekleri, unisex akıllı gözlük modelidir. Akıllı güneş gözlüğü modeli ile pek çok alanda konforlu kullanım sağlayabilir, güzel görünümü ve kullanışlı olması sayesinde de sıkça tercih edilmektedir. Elektronik çağın bizlere kazandırmış olduğu mükemmel bir akıllı gözlük modelidir.

Akıllı Gözlük Nedir?

Akıllı gözlük modeli hem güneşten koruyan hem de farklı özelliklere sahip farklı bir gözlük kullanımı sunmaktadır. Bluetooth özelliği sayesinde telefonunuz ile bağlantısını yapabilir, ister müzik dinlemek için ister telefonda konuşmak için tercih edebilirsiniz. Günümüzde sıkça kullandığımız kablosuz kulaklık modelleri yerine akıllı güneş gözlükleri ile yeni bir deneyim kazanabilirsiniz. Hem sizi güneşten koruyan hem de kulaklığınız olmadan rahatlıkla akıllı gözlüğünüz üzerinden telefonunuzu kullanabilirsiniz.


Akıllı Gözlük Nasıl Kullanılır?


 • Akıllı Gözlük Açma ve Kapatma Özelliği
  Açma işlemi için ilk olarak gözlüğün yan tarafında bulunan kırmızı çizgiye 5 saniye kadar basılı tutmanız gerekmektedir. Kapatma işlemi için de her iki tarafında yer alan kırmızı çizgiye 5 saniye kadar uzunca basabilirsiniz. Akıllı gözlük üzerinde ter ya da nem var eğer dokunmatik etkisinde değişiklik olabilir. Bu tür ter ve nem olduğu zaman dokunmatik kısmında etkilenme olmaması adına temizliğini yapmanızı öneririz. Aksi takdirde nemli ve terli olan alanda dokunmatik fonksiyonunu kullanmak zorlaşacaktır. Kurulayıp kullanımını rahatlıkla sağlayabilirsiniz. • Akıllı Gözlük ile Cihaz Eşleştirme İşlemi
  Akıllı gözlüğünüzü açtıktan sonra, cep telefonunuz ile bağlantısını kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Cep telefonunuz Bluetooth özelliğini aktif hale getirdikten sonra Bluetooth ayarları bağlantı sayfasını açın. Oradan Bluetooth ile bağlanabileceğiniz cihazları sırası ile görebilirsiniz. Bunlar arasında yer alan E13 adında cihazı gördüğünüzde de bağlantı için tıklayın. Gözlük ve telefonunuzu bu şekilde kolayca eşleştirin. Akıllı gözlük şarj dolum esnasında otomatik bir şekilde kapanmaktadır. Şarj cihazı tamamen şarj edildiğinde de otomatik olarak açılmasını sağlar. Eşleştirmiş olduğunuz cihaz ile de ilk bağlantı işlemi yapıldıktan sonra otomatik olarak tanır ve bağlanır


 • Akıllı Gözlük ile Telefonla Konuşma
  Akıllı gözlüğünüz ile telefonu kullanmadan rahatlıkla arama çağrılarınızı yapabilirsiniz. Gelen çağrı cevaplama ve çağrı sonlandırma işlemleri için 1 kez sol ya da sağ tarafa dokunmanız yeterli olaraktır. Çağrıyı reddetme işlemi için ise 2 saniye boyunca dokunmatik tuşlardan birine uzunca basabilirsiniz. Akıllı gözlük çağrı ses seviyesi için ayarlamaları da cep telefonunuz üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

 • Akıllı Gözlük ile Müzik Dinleme
  Konforlu kullanımları arasında yer alan özelliklerden biridir. Müzik duraklatma ve çalma işlemlerini de akıllı güneş gözlüğünüz üzerinden yapabilirsiniz. Yan taraflarında bulunan herhangi bir tuşa 1 kez dokunarak hem müziği durdurabilir hem de tekrar çalma işlemini de kolaylıkla yapabilirsiniz. Müzik değiştirmek isterseniz de sol tarafta olan tuşa iki kız dokunarak bir önceki şarkıya geçebilir, sağ tuşa iki kez dokunarak da bir sonraki şarkıya geçiş yapabilirsiniz.

 • Akıllı Gözlük ile Fotoğraf Çekme
  Akıllı gözlük aynı zamanda bir uzaktan kumanda görevi de görmektedir. Bu gözlük üzerinde herhangi bir kamera yer almamaktadır. Ama cep telefonunuz üzerinde kamera kısmını açıp, fotoğrafı çekmek için gözlüğünüzü kullanabilirsiniz.Akıllı güneş gözlüğü üzerinde yer alan sol veya sağ tuşlara iki kez dokunduğunuz kolayca fotoğraf çekebilirsiniz.Fotoğraf çekiminde zamanlayıcı kullanmak yerine telefonunuz ile bağlantılı olan akıllı gözlüğünüze basarak fotoğrafı kolayca yakalayabilirsiniz.

 • Akıllı Gözlük ve Sesli Yanıt Sistemi
  Günümüzde farklı pek çok akıllı cihaz kullanmaya başladık. Bunların hepsinde de bir sesli yanıt sistemi ya da sesli asistan yer almaktadır. Sesli asistan özelliğini akıllı gözlüğünüzde de kullanabilirsiniz. Bunun için 2 saniye boyunca sol ya da sağ tuşlara basılı tutarak yapabilirsiniz. Sesli asistanı sistemini kapatmak için ise 1 kez sağ veya sol tuşlarına hafifçe dokunabilirsiniz.

 • Akıllı Gözlük Dil Değiştirme Özelliği
  Çince ve İngilizce dilleri yer alan akıllı güneş gözlüğü modelinde diller arasında değişim yapmak da oldukça kolaydır. Akıllı gözlüğünüz üzerinde bulunan sağ veya sol tuşlara 4 kez dokunarak tıkladığınızda diller arasında geçiş işlemini kolayca yapabilirsiniz.

 • Akıllı Gözlük Şarj Dolum İşlemleri
  Akıllı güneş gözlüğü ilk olarak manyetik şarj özelliğine sahiptir. Şarj esnasında kırmızı ışık her zaman açık kalmaktadır. Şarj olup olmadığını bu ışık ile kolayca kontrol edebilirsiniz. Tamamen şarj işlemi bittikten sonra ise ışık maviye dönmektedir. Bu da şarj durumunu kontrol etmenizde sizlere yardımcı olacaktır. Akıllı gözlük şarj işlemi genel olarak tamamen dolum süresi bakımından 90 dakika gibi bir süreye sahiptir.

  Ürün Özellikleri
  Şarj İşlemi Manyetik Şarj Özelliği
  Şarj Tamamen Dolum Süresi 90 Dakika
  Müzik Dinleme Evet
  Uzaktan Kumanda Fotoğraf Çekme Evet
  Sesli Yanıt Sistemi Evet
  Telefonla Konuşma Evet
  Garanti Süresi 2 Yıl
Similar Product:
 

 

 

22844
Siyah Kablosuz Bluetooth Uyumlu Akıllı Gözlük - MLB E13-06
Siyah Kablosuz Bluetooth Uyumlu Akıllı Gözlük - MLB E13-06
Fiyat:
1.625,00 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat :
1.950,00 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.