sadsad x
asdasd

Serçe Akademi Öğrenci Kullanıcı Lisansı - Yıllık

Ürün Kodu
:
19819
Marka / Menşei
:
Serçe Akademi
Stok Adedi
:
10+
Fiyat
:
1.400,00 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat
:
1.680,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Buraya tıklayarak bu ürünü listenize ekleyebilir ve daha sonra yeniden inceleyebilirsiniz.
Teknik Servis
Deneyimli kadromuz ve gelişmiş teknik servis desteğimiz ile hep yanınızdayız.
İade Garantisi
14 gün iade garantisi ile
sizleri hiç üzmeden
süreci yürütüyoruz.
Yorum Ekle
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Soru Sor
 • Serçe Akademi Öğrenci Kullanıcı Lisansı - Yıllık

  Dünyanın En Geniş Robotik ve Kodlama İçeriği

  Akademi sizlere 21. Yüzyılın etkili üretim araçları ile ürün geliştirmenizi sağlayacak 29 farklı ders başlığına ait eğitim içeriklerini sunar. Her derste bir proje üzerine çalışılarak gerçek yaşam problemleri çözülür ve bir ürün çıkarılır. Yaparak ve yaşayarak öğrenme yaklaşımı ile kazanım temelli kurgulanmış 1300’den fazla proje kullanıcılara sunulur. İçeriklere Türkçe ya da İngilizce dil desteği ile ulaşabilirsiniz.

  dersler.png (38 KB)  Her Yaşa Uygun Eğitim İçerikleri

  Akademi’de okul öncesinden liseye her yaş ve her deneyim seviyesi için uygun içerikler sunulur. Farklı yaş ve deneyim seviyesindeki öğrenciler problemleri farklı araçlar kullanarak çözerler. Yaş ve deneyim arttıkça kullanılan araçlar değişir ve gelişir. Tamamlanan her proje sonunda bir tuğla konularak tüm eğitim öğretim süreci sonunda sağlam bir bina inşa edilir.

  heryasauygun.png (37 KB)

  Videolu ve Adım Adım Eğitimler

  Verilen proje görevlerine ait çözümler tüm ayrıntı ve adımları kapsayan kılavuzlarda bulunur. Tasarım ve kodlama başlıklarına ait her işlem adımı farklı sayfalar ile gösterilir. Kılavuzlar animasyon ve etkinlikle ile zenginleştirilmiştir. Kılavuzlara ek olarak her derse ait teorik anlatımları ve bütün işlem adımlarını bulunduran video dersler de Akademi’de bulunur.

  videoluadımadım.png (85 KB)

  Ölçme ve Değerlendirme

  Serçe Akademi içerisinde 100+ rozet ve 11 farklı seviye barındırır. Projeler geliştiren öğrenci rozetler kazanır ve rozetlerden alacağı puanlar ile seviyesini arttırır. 11 yıllık akademik bir sürecin değerlendirmesini yapabilecek olan bu sistem ile eğlenceli ve güdüleyici bir ölçme yapılır. Başarım sistemine ek olarak öğrenciler, ara sınavlar ve sınavlar ile değerlendirilir ve sertifikalar almaya hak kazanırlar.

  ölcmevb.png (46 KB)

  Performans Verilerini Görüntüleme

  Öğrencilerin tüm aktiviteleri, performans verileri ve düzenleme ekranları öğrenci sayfalarında bulunur. Akıllı öğrenci profili sayesinde öğrenciler istedikleri zaman “karne” olarak adlandırdığımız performans analizlerini sistem üzerinde yazdırabilirler.

  Üniversite Onaylı Sertifikalandırma

  Kurumsal hizmetler kapsamında verdiğimiz eğitici eğitimleri ve öğrencilerin tamamladıkları kurlar sonucunda yapılan sertifikalandırmalar İstanbul Gelişim Üniversitesi onaylıdır.

  Hazır Kodlara Erişim

  Hızlı prototip oluşturmak ve tasarımları test etmek için hazır kod ve çizim dosyaları bir tık ile sistem üzerinden indirilebilir.

  İstediğiniz Yerden Öğrenme İmkanı

  Bulut tabanlı yapısı ve pek çok cihazdan çalışabilir olması ile Serçe Akademi ile öğrenmeye zamandan ve mekandan bağımsız olarak devam edilebilir.

  Kullanıcı Dostu Arayüz

  Kolay anlaşılır içerikler, doğru düzenlenmiş eklentiler ile sistem içerisinde kaybolmadan ve mental aktivite yorgunluğu yaşamadan dolaşabilir en fazla 3 tık ile aradığınız modülü bulabilirsiniz.

  7/24 Uzaktan Destek İmkanı

  Kurumsal çözümlerde sunulan birebir danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra kullanıcılarımızın isteklerine anlık cevaplar veriyoruz. Sistem içerisinden ticket oluşturarak ya da çağrı merkezimizi arayarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

   

   

   

   

   

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.