1250 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!
Tüm Kategoriler
Menü
Giriş Yap
Sepetim

Serçe Akademi Öğrenci Kullanıcı Lisansı - Yıllık

Marka
Serçe Akademi
Ürün Kodu
19819
Fiyat
: 1.691,43 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat
: 2.029,71 TL

Serçe Akademi Öğrenci Kullanıcı Lisansı - Yıllık

Önemli Not: Sipariş verildikten sonra istenilen eğitim seviyesinin iletilmesi için konu hakkında "[email protected]" mail adresine bilgi verilmesi gerekmektedir.

Dünyanın En Geniş Robotik ve Kodlama İçeriği

Akademi sizlere 21. Yüzyılın etkili üretim araçları ile ürün geliştirmenizi sağlayacak 29 farklı ders başlığına ait eğitim içeriklerini sunar. Her derste bir proje üzerine çalışılarak gerçek yaşam problemleri çözülür ve bir ürün çıkarılır. Yaparak ve yaşayarak öğrenme yaklaşımı ile kazanım temelli kurgulanmış 1300’den fazla proje kullanıcılara sunulur. İçeriklere Türkçe ya da İngilizce dil desteği ile ulaşabilirsiniz.

dersler.png (38 KB)Her Yaşa Uygun Eğitim İçerikleri

Akademi’de okul öncesinden liseye her yaş ve her deneyim seviyesi için uygun içerikler sunulur. Farklı yaş ve deneyim seviyesindeki öğrenciler problemleri farklı araçlar kullanarak çözerler. Yaş ve deneyim arttıkça kullanılan araçlar değişir ve gelişir. Tamamlanan her proje sonunda bir tuğla konularak tüm eğitim öğretim süreci sonunda sağlam bir bina inşa edilir.

heryasauygun.png (37 KB)

Videolu ve Adım Adım Eğitimler

Verilen proje görevlerine ait çözümler tüm ayrıntı ve adımları kapsayan kılavuzlarda bulunur. Tasarım ve kodlama başlıklarına ait her işlem adımı farklı sayfalar ile gösterilir. Kılavuzlar animasyon ve etkinlikle ile zenginleştirilmiştir. Kılavuzlara ek olarak her derse ait teorik anlatımları ve bütün işlem adımlarını bulunduran video dersler de Akademi’de bulunur.

videoluadımadım.png (85 KB)

Ölçme ve Değerlendirme

Serçe Akademi içerisinde 100+ rozet ve 11 farklı seviye barındırır. Projeler geliştiren öğrenci rozetler kazanır ve rozetlerden alacağı puanlar ile seviyesini arttırır. 11 yıllık akademik bir sürecin değerlendirmesini yapabilecek olan bu sistem ile eğlenceli ve güdüleyici bir ölçme yapılır. Başarım sistemine ek olarak öğrenciler, ara sınavlar ve sınavlar ile değerlendirilir ve sertifikalar almaya hak kazanırlar.

ölcmevb.png (46 KB)

Performans Verilerini Görüntüleme

Öğrencilerin tüm aktiviteleri, performans verileri ve düzenleme ekranları öğrenci sayfalarında bulunur. Akıllı öğrenci profili sayesinde öğrenciler istedikleri zaman “karne” olarak adlandırdığımız performans analizlerini sistem üzerinde yazdırabilirler.

Üniversite Onaylı Sertifikalandırma

Kurumsal hizmetler kapsamında verdiğimiz eğitici eğitimleri ve öğrencilerin tamamladıkları kurlar sonucunda yapılan sertifikalandırmalar İstanbul Gelişim Üniversitesi onaylıdır.

Hazır Kodlara Erişim

Hızlı prototip oluşturmak ve tasarımları test etmek için hazır kod ve çizim dosyaları bir tık ile sistem üzerinden indirilebilir.

İstediğiniz Yerden Öğrenme İmkanı

Bulut tabanlı yapısı ve pek çok cihazdan çalışabilir olması ile Serçe Akademi ile öğrenmeye zamandan ve mekandan bağımsız olarak devam edilebilir.

Kullanıcı Dostu Arayüz

Kolay anlaşılır içerikler, doğru düzenlenmiş eklentiler ile sistem içerisinde kaybolmadan ve mental aktivite yorgunluğu yaşamadan dolaşabilir en fazla 3 tık ile aradığınız modülü bulabilirsiniz.

7/24 Uzaktan Destek İmkanı

Kurumsal çözümlerde sunulan birebir danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra kullanıcılarımızın isteklerine anlık cevaplar veriyoruz. Sistem içerisinden ticket oluşturarak ya da çağrı merkezimizi arayarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

19819
Serçe Akademi Öğrenci Kullanıcı Lisansı - Yıllık
Serçe Akademi Öğrenci Kullanıcı Lisansı - Yıllık
Fiyat:
1.691,43 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat :
2.029,71 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.