FREE SHIPPING for your purchases of 1250 TL and above!
All Categories
Menu
Cart

REX 2024 Robot Yarışma Pisti


2022 yılında ilk defa düzenlenen ve bu yıl 3.sü düzenlenen REX Robot Yarışmasında finale kalan takımlar finalde yarışabilmek için bu piste sahip olması gerekir. Bu pisti tüm yarışmalarınızda ve etkinliklerinizde kullanabilirsiniz. Otonom-Manuel pistler olmak üzere çeşitli parkurlarda yarışılacaktır. REX pistinde yarışabilmek için REX Evolution Serisi robotlardan birisine veya herhangi bir robot kitine sahip olmanız gerekir. REX 8in1 Robot Kiti - REX8 robotları ile yarışmalar düzenleyebilir veya mevcut yarışmalar öncesi antrenman parkuru olarak kullanabilirsiniz..

Yrsm24_16.png (709 KB)

Robotik Kodlama Etkinlik / Yarışma Pisti Paketi İçeriği:

  • 1 adet Yarışma Matı
  • Ahşap Parçalar
  • Elektrik Bandı 
  • JST PH2.0 4 Pin Female Cable 20cm - Female JST connector - Female Jumper Connector
  • M3 Somun - 10 Adet
  • M3 12 mm YSB Yıldız Silindirik Baş Metrik Vida - 10 Adet
  • 1. Versiyon REX 8 in 1 için Ek Paket (Kurulum Kılavuzu)

 
Önemli Not: Robotik Kodlama Etkinlik / Yarışma Pisti setine robot dahil değildir. Robotik Kodlama Etkinlik / Yarışma Pisti paketinin yanı sıra yarışmada kullanılması için her takımın 1 adet REX 8in1 Robot Kiti - REX8 robotu olması gerekmektedir.


Robotik Kodlama Etkinlik / Yarışma Pisti ile İlgili Tanıtıcı Bilgiler:


REX ürün grubu; eğitim odaklı bir seridir ve bu ürün grubu sizleri eğitirken hayal gücünüzün son noktasına taşımayı ve öğrenmeyi kalıcı kılmayı hedefleyen bir eğitim serisidir. Alanlarında uzman tasarım ekibi ve eğitmenlerimiz ile geliştirilen REX ürün grubumuz, sizlere eğitimin ve hayal gücünüzün kesişim noktasında eşlik etmek için tasarlandı. Hayal dünyanızın gerçekliğe eğitimle dönüşümünde sizlerleyiz.

Bilim insanları gibi yenilikçi çözüm projeleri üzerinde çalışacak olan takım üyeleri ayrıca sezon özelinde belirlenen görevleri tamamlamak üzere robot tasarlar ve program yazarlar. Program değerleri kapsamında takım çalışması, işbirlikçi öğrenme, eleştirel düşünme, zaman yönetimi, stratejik planlama becerisi, arkadaşça rekabet gibi konularda da deneyim kazanırlar.

22297
REX Competition Set
REX Competition Set
:
749.17 TL + VAT
:
899.00 TL
Prepared by  T-Soft E-Commerce.