16-19 Haziran Arasında Verilen Siparişler 20 Haziran'da Kargoya Teslim Edilecektir.
Tüm Kategoriler
Menü
Giriş Yap
Sepetim

Pokibot Asorti Seri Robot

Marka
Silverlit
Ürün Kodu
22761
Konuşma
Var
Hareket Etme
Var
Müzik
Var
Sesli Komut
Var
Daha Fazla Ürün Bilgisi Daha Az Ürün Bilgisi
Fiyat
: 670,63 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat
: 804,75 TL
Pokibot Asorti Seri Robot


 
Pokibot, interaktif bir oyuncak robot serisidir ve çeşitli özelliklere sahiptir.

Pokibot Asorti Seri Robotlar, çeşitli renk ve karakter seçenekleri sunar. Bu robotlar, ses tanıma teknolojisiyle çalışır ve size tepki verirler. Seslerinizi algılayarak konuşabilirler ve komutlarınıza cevap verebilirler.

Ayrıca Pokibot Asorti Seri Robotlar dans edebilir, şarkı söyleyebilir, gözleri ışıl ışıl yanabilir veya farklı yüz ifadelerini taklit edebilir. Aynı zamanda robotu hareket ettirebilmeniz için düğmeler de bulunur.

Bu robotların amacı eğlence sağlamaktır. Tek başına oynanabileceği gibi arkadaşlarınızla da etkileşimde bulunabilirsiniz. Özellikle çocukların ilgisini çeken renkli tasarımlarıyla dikkat çekerler.

Genel olarak Pokibot Asorti Seri Robotlar eğlenceli bir deneyim sunmak üzere tasarlanmış oyuncak robotlardır. Dans etme, konuşma ve sesleri tekrar etme kabiliyetine sahip interaktif bir robot olan Pokibot aynı zamanda mesajınızı sese çevirerek konuşabiliyor.
Çalışır konumda iken gözlerindeki ışıklar yanıp robot 15 saniye kullanılmadığında art arda 3 kez uyarı verir ve hareket olmadığında kendisini uyku moduna alarak güç tasarrufu sağlar.

  • Ses Tanıma Teknolojisi: Pokibot Asorti Seri Robotlar, seslerinizi algılayarak size tepki verebilir ve konuşabilir. Onlara belirli komutlar vererek farklı şeyler yapmalarını sağlayabilirsiniz.
  • Dans Yeteneği: Bu robotlar dans edebilir! Müzik çalındığında ritme uyumlu hareket ederler ve eğlenceli dans figürleri sergilerler.
  • Şarkı Söyleme: Pokibot Asorti Seri Robotlar, dahili hoparlörleri sayesinde şarkı söyleyebilirler. Sevimli ses tonlarıyla favori şarkıları taklit edebilir veya kendi melodilerini oluşturabilirler.
  • Yüz İfadelerini Taklit Etme: Bu robotların gözleri ışıl ışıl yanar ve farklı yüz ifadelerini taklit ederler. Mutlu, üzgün veya heyecanlı gibi birçok duyguyu yansıtabilirler.
  • Hareket Kabiliyeti: Pokibot Asorti Seri Robotlar düğmeler aracılığıyla hareket ettirebilmeniz için tasarlanmıştır. Ön veya arka tarafında bulunan düğmelere basarak onları yönlendirebilirsiniz.

Bu özelliklere ek olarak Pokibot Asorti Serisi Robotlar renkli tasarımlarıyla da dikkat çeker. Farklı renk ve karakter seçenekleri sunarlar, böylece herkesin zevkine uygun bir seçim yapabilmesine olanak tanır.
Robot, Android ve IOS versiyonlu cep telefonlarına yüklenebilen uygulamalar ile kontrol edilir.


 

Benzer Ürünler:

22761
Pokibot Asorti Seri Robot
Pokibot Asorti Seri Robot
Fiyat:
670,63 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat :
804,75 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.