15:00'e Kadar Verilen Siparişler Aynı Gün Kargo'da, 1250 TL ve Üzeri Siparişlerinizde KARGO BEDAVA!
Tüm Kategoriler
Menü
Giriş Yap
Sepetim

eSUN 1.75 mm Zeytin Yeşili Pla+ Filament

Marka
Esun
Ürün Kodu
20513
Baskı Teknolojisi
FDM
Hammade
PLA+
Çap
1.75mm
Renk
Zeytin Yeşili
Hotend Sıcaklığı
190-230C
Tabla Sıcaklığı
0-60C
Ağırlık
1Kg
Daha Fazla Ürün Bilgisi Daha Az Ürün Bilgisi
Fiyat
: 482,72 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat
: 579,27 TL

eSUN Zeytin Yeşili Pla+ Filament 1.75 mm

3 Boyutlu yazıcılar, günümüzde oldukça yoğun ilgi duyulan artık nerdeyse her eve girmeye başlamış olan bir alandır. Uygun fiyatlı 3d yazıcı modellerinin piyasaya çıkması ile insanların bu gibi cihazlara ulaşması kolaylaşmıştır. eSUN PLA filamentler ±0.05mm hassasiyet ile üretilmiş yüksek performanslı filamentlerdir. FDM 3 boyutlu yazıcılar genelde PLA veya ABS sarf malzemelerini kullanmaktadırlar. Esun markalı üstün performanslı bu filamentler ile piyasadaki mevcut 3 boyutlu yazıcılardan maksimum kalitede baskılar alabilirsiniz.

İdeal Baskı Sıcaklığı nasıl bulunur?

PLA filamentler genel olarak 190-220°C arasında eridikleri bilinmektedir. Fakat her filament türünün en optimal verimde baskı verdiği bir sıcaklık değeri bulunmaktadır. Bu sıcaklık değerinde baskı alınması baskı kalitesinde gözle görülür fark yaratabilmektedir.

Yeni bir filament paketi açtığınızda ilk önce bu sıcaklığı bulmanız daha sonraki baskılarınızın daha kaliteli çıkmasını sağlayacaktır. Optimal sıcaklık değerini bulma işlemini Temp Tower (sıcaklık kulesi) baskısı alarak yapabilirsiniz. Temp Tower katlardan oluşan bir yapıdır. Baskı gcode dosyası hazırlanırken her katın farklı bir sıcaklık değeri ile basılması sağlanır. Daha sonra her kat tek tek incelenir ve baskı kalitesi en güzel görünen sıcaklık değeri seçilir. Bu sıcaklık değeri aldığınız filament için optimal baskı sıcaklığı gösterir.

Thingiverse ve YouTube üzeride bu konu ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Genel amaçlı tasarlanmış temp tower dosyalarına doküman/yararlı linkler kısmındaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Farklı renkte filamentlerimizi incelemek için tıklayınız!Teknik Özellikler:

  • Malzeme: PLA Plus
  • Renk: Zeytin Yeşili
  • Çap: 1.75 mm
  • İşleme Sıcaklığı: 205-225 °C
  • Tabla Sıcaklığı: 60-80 °C
  • Ağırlık: 1000 Gram

Doküman / Yararlı Linkler:

Ürün Detayı
Renk
Yeşil
Hammadde
PLA
Çap
1.75 mm
20513
eSUN 1.75 mm Zeytin Yeşili Pla+ Filament
eSUN 1.75 mm Zeytin Yeşili Pla+ Filament
Fiyat:
482,72 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat :
579,27 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.