1250 TL ve Üzeri Siparişlerinizde KARGO BEDAVA!
Tüm Kategoriler
Menü
Giriş Yap
Sepetim

Creality Ender 3 Serisi Manyetik Baskı Tablası - 235x235x1mm

Marka
Creality 3D
Ürün Kodu
18854
Fiyat
: 666,65 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat
: 799,98 TL

Creality Ender 3 Serisi Manyetik Baskı Tablası - 235x235x1mm

Baskınız tablaya yapışmakta sıkıntı mı yaşıyor? Yapıştığı zamanda baskıyı sökmek için çok efor mu sarf etmeniz gerekiyor? Manyetik baskı tablası PLA ve türevleri filamentlerin tablaya daha iyi yapışmasını sağlayan, aynı zamanda manyetik yüzeye sahip olması ile kolayca sökülüp tekrar takılabilen, bükülebilir yapısı ile baskıyı sökmenin çok kolay olduğu Ender 3  gibi 235x235mm baskı alanına sahip yazıcılarda kullanılabilecek bir baskı tablasıdır.

Manyetik baskı tablası özel yüzeyi sayesinde baskının çok daha iyi yapışmasını sağlar. Fakat unutulmamalıdır ki tabla ayarının düzgün bir şekilde yapılması önem taşımaktadır. Tabla ayarı yapılmadan, manyetik tabla ya da farklı bir tabla olması fark etmeden baskının tablaya yapışması düzgün olmayacaktır.
Creality Tabla.jpg

Ayrıca manyetik tabla baskının sökülmesi konusunda büyük kolaylık sağlamaktadır. Manyetik özelliği ile baskı bittikten sonra tabladan sökebilir, esnek yapısı ile ufak bir bükme işlemi ile baskının tabladan çıkmasını sağlayabilirsiniz. Manyetik baskı tablasını kullanırken çok fazla bükmemeye dikkat edin. Aşırı bükülme durumunda tabla yüzeyinde deformeler olabilmektedir.

Not: Manyetik Baskı tablası ile 70 derecelik tabla sıcaklığına kadar baskı alınmaktadır. Daha yüksek sıcaklıklar manyetik baskı tablasında hasara neden olabilir. Ayrıca baskılar sökülmeden önce tablanın soğumasını beklemek gerekmektedir. Aksi halde baskının taban yüzeyi ve baskı tablasının yüzeyinde deformasyon gözlenebilir.


Teknik Özellikler:

  • Manyetik Baskı Tablası Ölçüsü: 235x235mm

 

Ürün Detayı
Ender Serisi
Ender 3 , Ender 3 Pro, Ender 3 V2
Tabla Tipi
Manyetik PEI Tabla
18854
Creality Ender 3 Serisi Manyetik Baskı Tablası - 235x235x1mm
Creality Ender 3 Serisi Manyetik Baskı Tablası - 235x235x1mm
Fiyat:
666,65 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat :
799,98 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.