1250 TL ve Üzeri Siparişlerinizde KARGO BEDAVA!
Tüm Kategoriler
Menü
Giriş Yap
Sepetim

BASF Ultrafuse PET Beyaz Filament 1.75mm

Marka
BASF
Ürün Kodu
20669
Baskı Teknolojisi
FDM
Hammade
PET
Çap
1.75mm
Renk
Beyaz
Hotend Sıcaklığı
230-265C
Tabla Sıcaklığı
60-80C
Ağırlık
1Kg
Daha Fazla Ürün Bilgisi Daha Az Ürün Bilgisi
Fiyat
: 809,41 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat
: 971,29 TL
3 İş Günü İçinde KARGODA!

BASF Ultrafuse PET Beyaz Filament 1.75mm

3 Boyutlu yazıcılar, günümüzde oldukça yoğun ilgi duyulan artık nerdeyse her eve girmeye başlamış olan bir teknolojidir. Uygun fiyatlı 3B yazıcı modellerinin piyasaya çıkması ile insanların bu gibi cihazlara ulaşması kolaylaşmıştır. BASF, malzeme alanında çok kapsamlı bilgi birikimini, eklemeli imalat teknolojilerine entegre ederek, yüksek hassasiyet ile üretilmiş yüksek performanslı filamentler üretmektedir. FDM 3 boyutlu yazıcılar, baskı için genelde PLA veya ABS sarf malzemelerini kullanmaktadırlar. PET(PoliEtilen Teraftalat) filament türü ise, gıda uyumlu bir malzemeden üretilmiş olup, baskı sırasında istenmeyen gaz ve kokular yaymayan bir özelliğe sahiptir. BASF markalı üstün performanslı bu filamentler ile piyasadaki mevcut 3 boyutlu yazıcılardan maksimum kalitede baskılar alabilirsiniz. BASF Forward AM tarafından geliştirilen bu PET filamentler Avrupa ve Amerika pazarlarında en güvenlien ve en çok tercih edilen sarf mazlemleri konumundadır.

PET Filament gibi özel nitelikli filamentleri incelemek için tıklayınız.

İdeal Baskı Sıcaklığı nasıl bulunur?

PET filamentler genel olarak 230-265°C arasında eridikleri bilinmektedir. Fakat her filament türünün en optimal verimde baskı verdiği bir sıcaklık değeri bulunmaktadır. Bu sıcaklık değerinde baskı alınması baskı kalitesinde gözle görülür fark yaratabilmektedir.

Yeni bir filament paketi açtığınızda ilk önce bu sıcaklığı bulmanız daha sonraki baskılarınızın daha kaliteli çıkmasını sağlayacaktır. Optimal sıcaklık değerini bulma işlemini Temp Tower (sıcaklık kulesi) baskısı alarak yapabilirsiniz. Temp Tower katlardan oluşan bir yapıdır. Baskı gcode dosyası hazırlanırken her katın farklı bir sıcaklık değeri ile basılması sağlanır. Daha sonra her kat tek tek incelenir ve baskı kalitesi en güzel görünen sıcaklık değeri seçilir. Bu sıcaklık değeri aldığınız filament için optimal baskı sıcaklığı gösterir.

Farklı renkte filamentlerimizi incelemek için tıklayınız.

1 (48).jpg (35 KB)BASF Ultrafuse PET Filament Teknik Özellikleri:

  • Malzeme: PET
  • Renk: Beyaz
  • Çap: 1.75mm
  • İşleme Sıcaklığı: 230-265°C
  • Tabla Sıcaklığı: 60-80°C
  • Ağırlık: 750gr

Benzer Ürünler:


Faydalı Linkler / Dökümanlar:

Ürün Detayı
Hammadde
Özel
Çap
1.75 mm
20669
BASF Ultrafuse PET Beyaz Filament 1.75mm
BASF Ultrafuse PET Beyaz Filament 1.75mm
Fiyat:
809,41 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat :
971,29 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.