1000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!
Tüm Kategoriler
Menü
Giriş Yap
Sepetim

Arduino XBee ve IO Genişleme Shieldi

Marka
Robotistan
Ürün Kodu
11654
Fiyat
: 187,46 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat
: 224,95 TL
Havale Fiyatı : 218,20 TL %3  İndirim

Arduino XBee ve IO Geliştirme Shieldi

Arduino XBee ve IO Genişletme Shieldi, Arduino kartları ile beraber kullanabileceğiniz, kart üzerine Xbee, Bluetooth, RS485 ve çeşitli sensör ve giriş/çıkış birimlerini takmanızı kolaylaştıran IO genişletme kartıdır. Genel kapsamda haberleşme yapılması gereken birçok projede kullanabilirsiniz.

arduino xbee ve IO genişleme shieldi

Arduino'nun tüm pinleri kart üzerinde standart 3-pin (DATA-VCC-GND) yapısına getirilmiştir. Bu sayede çeşitli sensör ve servo motor bağlantılarını kolaylıkla yapabilirsiniz. Servo Power klemensinden harici 5V vererek servo motorları besleyebilirsiniz.

Bunun yanında XBee modül bağlantısı için kart üzerinde standart pinler bulunmaktadır. APC & BT pinleri üzerinden de istenilen bluetooth modül bağlantısı gerçekleştirilebilir. 

Vin klemensi veya Vin pinleri doğrudan Arduino Vin pinine bağlıdır. Bu girişlerden 7-12V arası gerilim ile kart çalıştırılabilir.

RS485 bağlantısı kurmak için de kart üzerinde SP485 Half-Duplex RS485 Transceiver'i bulunmaktadır. RS485 bağlantı klemensi üzerinde bağlantı yapılarak kullanılabilir. 

RS485/TTL Selection Jumpers ile Arduino 0 ve 1. pinlerinin RS485 hattına mı yoksa Xbee-Bluetooth hattına mı bağlı olacağı seçilebilir.

Kart üzerinde SD kart modülü kullanabilmek için pin çıkışı verilmiştir.

NOT: SD kart modülünüzü direk olarak takmadan önce pin yapısını kontrol etmeniz tavsiye edilir. Pin sıralaması kart üzerinde çıkış ile aynı düzende olmayabilir.

 

Beraber Kullanılabilecek Ürünler:

 

Teknik Özellikler:

  • Giriş voltajı : 7-12V
  • Haberleşme Desteği:

-Bluetooth
-Xbee Modülü
-RS485

  • SD kart modül desteği
  • Servo motor için harici 5V güç girişi

 

Doküman / Yararlı Linkler:

Garanti Bilgisi
0
11654
Arduino XBee ve IO Genişleme Shieldi
Arduino XBee ve IO Genişleme Shieldi
Fiyat:
187,46 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat :
224,95 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.