1250 TL ve Üzeri Siparişlerinizde KARGO BEDAVA!
Tüm Kategoriler
Menü
Giriş Yap
Sepetim

Supex Lityum Pil 3V - CR1220

Düğme pil ihtiyacını kaliteli bir şekilde karşılayabilmek için Supex markası tercih edilebilir. Supex CR-1220 3V 1220 lityum düğme pil, gösterdiği verimli performans ile kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılar. Uzun kullanım ömrü sayesinde avantaj sağlayan ürün, çoklu paketler hâlinde satıldığı için son derece ekonomiktir. Yüksek standartlardaki kalitesi ve güvenli dış tasarımından dolayı gönül rahatlığıyla kullanılabilmesi mümkün olan bu pil, küçük büyük fark etmeksizin pek çok cihazı çalıştırabilir. Ürünü kullanmadan önce ilgili cihazın gerektirdiği pil türü ve boyutu hakkında bilgi edinilmesi gerekir. Bu düğme pil, sadece uyumlu olduğu cihazlarda yüksek bir performans gösterebilir.

 

Supex Lityum Pil 3V - CR1220 Teknik Özellikleri:

  • Model Kodu: CR1220
  • Pil Tipi: Şarj Cihazları
  • Pil Türü: Düğme Pil
  • Giriş Gerilimi: 1,5 V

 

Supex Düğme Pil 3V 1220 Lityum CR-1220 Özellikleri Nedir?

Supex CR-1220 3V 1220 lityum düğme pilin öne çıkan özellikleri, ürünün ne kadar verimli olduğunu gösterebilmektedir. Düğme, blister ya da para pil olarak adlandırılan yassı tipte bir üründür. Voltajı 3 Volt seviyesinde olan ürün, son derece uzun bir çalışma süresine sahiptir. Geniş bir kullanım alanının bulunması, ürünü avantajlı hâle getiren detaylardan biridir. Düğme pil; saat, dijital baskül, el feneri, fotoğraf makinesi ve hesap makinesi gibi pek çok cihazda verimli bir şekilde kullanılabilir. Ayrıca ürünün bilgisayar ana kartlarında BIOS pili yerine kullanılabilmesi de mümkündür. Tip ve boyut olarak uyum sağlayabildiği tüm cihazlarda üst düzey performans göstererek çalışan bu pilin şarj edilmediğini söylemekte fayda vardır. Ürün, tükenebilen bir yapıya sahip olduğu için çoklu paketler hâlinde satın alınmalı ve mutlaka yedeklenmelidir.

Supex Düğme Pil 3V 1220 Lityum CR-1220 Kullanım Ömrü Ne Kadardır?

Pil seçiminde dikkat edilmesi gereken detaylardan biri de kullanım ömrüdür. Supex CR-1220 3 V 1220 lityum düğme pil, bu konuda dikkatleri üzerine çeker. Ürün, kullanım ömrü bitene kadar kesintisiz bir şekilde çalışır. Bu pil zayıfladığında da takılı olduğu cihazı çalıştırabilecek kadar performans gösterebilir. Takıldığı cihazın performansını yükselten Supex 1220 3 V lityum beşli paket düğme piller, paket hâlinde satışa sunulduğu için hem uzun ömürlü hem de ekonomiktir. Bir pakette 5 adet pil yer alır. Böylece bir pil bittiğinde hızlıca bir yenisi takılabilir. Bu da cihazların kesintisiz bir şekilde çalışabilmesini mümkün kılar. Tekli ürünlere göre daha ekonomik fiyatlarla satışa sunulan bu beşli paket sayesinde pil ihtiyaçları ekonomik bir şekilde karşılanabilir.

 

Benzer Ürünler:

21251
Supex Lityum Pil 3V - CR1220
Supex Lityum Pil 3V - CR1220
Fiyat:
9,17 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat :
11,00 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.