1000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!
Tüm Kategoriler
Menü
Giriş Yap
Sepetim
PicoBricks Proje Geliştirme Kiti

Robotik kodlama öğrenmenin en hızlı ve en kolay yolu

PicoBricks, STEM eğitimcileri ve her seviyeden yapımcı için harika bir proje geliştirme kitidir. Lehimleme ve kablolama yok.
Sınırsız yaratıcılık var!

Robotik kodlama öğrenmenin en hızlı ve en kolay yolu

PicoBricks, STEM eğitimcileri ve her seviyeden yapımcı için harika bir proje geliştirme kitidir. Lehimleme ve kablolama yok.
Sınırsız yaratıcılık var!

PicoBricks Hakkında Daha Fazlasını Öğrenin

PicoBricks Nedir?

PicoBricks, robotik programlama öğrenme sürecini hızlandırmak ve maker projelerini kolaylaştırmak için tasarlanmış, Raspberry Pi Pico W tabanlı bir elektronik geliştirme kartı ve yazılımıdır. PicoBricks üzerinde 12 ayrılabilir modül bulunmaktadır. Bu, onu projeleriniz için sınırsız olanaklara sahip bir araç haline getirir.

STEM ve Robotik Kodlama Eğitimini Basitleştirin

PicoBricks, kolay kullanımı ve basit yapısı ile STEM eğitimini ve robotik kodlama öğrenimini çok kolaylaştırıyor.

Yeni Keşifler Yap

Elektrik ve robotiğin büyülü dünyasına girin. PicoBricks ile kodlama ve genel elektronik ilkelerini öğrenin.

Hayalinizdeki Projeyi Yapın

Uzaktan kumandalı bir araba veya tekne, cep telefonunuzla kontrol edebileceğiniz bir lamba, akıllı bir sera? Hayalinizdeki proje nedir? Bir PicoBricks alın ve hayalinizdeki projeyi şimdi inşa etmeye başlayın.


Geleceğe Hazırlanın

Büyüyünce ne olmak istiyorsun, astronot mu, mühendis mi yoksa doktor mu? Hangi mesleği seçerseniz seçin, PicoBricks problem çözme ve yaratıcılık gibi becerilerinizi geliştirerek sizi geleceğe hazırlayacaktır.

Kolay Taşınabilir

Küçük boyutu ve kumaş taşıma çantası sayesinde PicoBricks'i kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz. Karışık kabloların olmaması, her yerde kullanımı kolaylaştırır.

Çocuklar için Güvenli

PicoBricks, RoHS uyumludur ve imalatlarında kurşun kullanılmaz. Bu iyi sebeplerden dolayı, PicoBricks çocuklar için tamamen güvenlidir.

Ayrılabilir

PicoBricks, daha gelişmiş projeleriniz için modüllere ayrılabilir. Ancak endişelenmeyin, modülleri ayırdıktan sonra tekrar taban plakasında birleştirebilirsiniz.

Artık Hata Yok

PicoBricks, basit projeler için karmaşık kablolama veya lehimleme gerektirmez. Bu, hataları en aza indirir. Kodlamaya ve tasarlamaya daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Kolay Bağlanma

Mikro USB, Batarya Girişi, Ekstra sensör, motor vb. bağlantı başlıkları, RGB LED Bağlantısı, Protoboard, DC motor ve röle bağlantı klemensleri, Servo motor bağlantıları, Kolay Konnektör, Bluetooth bağlantı konnektörü.

Tam Destek

Ayrıntılı kullanım, modüller ve geliştirme için kapsamlı belgeler ürettik. PicoBricks ayrıca yeni başlayanlar için pek çok harika öğretici içeren bir Proje Kitabı ile birlikte gelir.

Kablosuz Kontrol

PicoBricks yerleşik bir WiFi ve kızılötesi alıcıya sahiptir. Bu, uzaktan kontrol edebileceğiniz projeler geliştirmenizi sağlar. Bluetooth bağlantı noktasını kullanarak bir Bluetooth bağlantısı da ekleyebilirsiniz.

Eğitime Uygun

PicoBricks taşınabilirdir, kullanımı kolaydır, kablo veya lehim gerektirmez ve kapsamlı bir öğretmen kılavuzuyla birlikte gelir, bu da onları eğitim kurumları için ideal kılar.

Kapsamlı Kitler

PicoBricks'in her ihtiyaca yönelik kapsamlı kitleri vardır. Yeni başlayanlardan ileri düzey projelere kadar her ihtiyacınızı düşündük.

PicoBricks Projelerini Keşfet

PicoBricks ile yapabileceklerinizin sınırı yok. Başlamak ve biraz ilham almak için sizin için hazırladığımız 25 projeye göz atın.

PicoBricks Kitlerini Keşfedin

PicoBricks Iot Expert Kit

Hemen Satın Al

PicoBricks Zero to Hero Kit

Hemen Satın Al

PicoBricks Base Kit

Hemen Satın Al

Öğrenmenin en iyi yolu ve kolayca robotik kodlamayı öğretin: PicoBricks IDE

Basit, hafif ve tam uyumlu. PicoBricks IDE, PicoBricks için tasarlanmış tamamen uyumlu bir kodlama platformudur. Robot bilimine yeni başlayan çocuklar için görsel tabanlı PicoJr, gelişmiş robot öğrenimi için blok tabanlı PicoBlockly ve ileri düzey programlama için metin tabanlı PicoPy içerir. Elinizde PicoBricks olmadan PicoBricks kullanımını deneyimlemek için PicoSimulator'ı da kullanabilirsiniz. PicoBricks IDE ile birlikte PicoBricks, okullarda robotik programlamayı öğretmek için çok güçlü bir sistem haline gelir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.