16-19 Haziran Arasında Verilen Siparişler 20 Haziran'da Kargoya Teslim Edilecektir.
Tüm Kategoriler
Menü
Giriş Yap
Sepetim

Kredim Alışveriş Kredisi

Keşfet

  Kredim Alışveriş Kredisiyle, Robotistan’dan Alışveriş Yap*

Kampanya Detayları

 • Kampanyadan mevcut Kredim (Kredim, bir TURK Finansman A.Ş. markasıdır.) kullanıcıları ve Kredim’de ilk kez hesap oluşturan müşteriler faydalanabilir. Kampanya kapsamında bir kullanıcı hesabı ile 3 farklı alışveriş  kredisi kullanılabilir.

 • Kredim alışveriş kredisi ile Robotistan’dan yapılacak alışverişlerinizi 6 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Vade oranları Kredim’in belirlediği oranlardır.

 • Kampanya kapsamında kullanılan alışveriş kredilerinin geri ödemeleri Kredim mobil uygulama ve web sitesinden “Ödeme” kısmından yapılacaktır.

 • Kampanya kapsamında yapılan alışveriş kredisinin geri ödemesinde müşteri tarafından gecikme yaşanması halinde, yapılan alışveriş kampanya kapsamı dışında yapılmış kabul edilecek, TURK Finansman A.Ş.’nin belirlediği oranlara akdi faiz ile gecikme faizi kullanıcıya yansıtılacaktır.

 • TURK Finansman A.Ş. ve Robotistan öncesinde bilgi vermek kaydıyla; kampanya koşullarının tamamında veya bir kısmında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına münhasıran sahiptir.

 • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerin İptal/iade işlemlerinde, alışveriş kredisi Kredim tarafından sağlandığından, Kredim hesabı oluştururken kabul edilen Kullanıcı Sözleşmesi’nde yer alan “İptal/iade” koşulları geçerli olacaktır.

 • Kredim’e başvuran yeni kullanıcılar için finansal skorlama yapılacak olup, alışveriş kapsamında kullanılabilecek alışveriş kredi limitini belirlemek ve finansman kredisinin verilmesi münhasıran Kredim tasarrufundadır.

1.AŞAMA

2.AŞAMA

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.