FREE SHIPPING for your purchases of 1250 TL and above!
All Categories
Menu
Cart

Halocode Proje Geliştirme Seti

Halocode kodlama ve STEAM dünyasına hoşgeldiniz. Bu seti kurcalamaya başladığınıza göre sizlerde bilim, teknoloji, fen, sanat ve matematik alanında yeni şeyler öğrenmeye açık, meraklısınız demektir. Birşeyler yapmak istiyor fakat her şey sizlere kargacık burgacık geliyorsa, panik yapmayın. Tam bu noktada MakeBlock, birbirinden farklı özellikleriyle bizleri şaşırtabilecek ve gelişim sağlayabileceğimiz Halocode ürünüyle bizleri şaşırtmayı başardı.

Halocode, birden fazla sensöre sahip programlanabilir bir geliştirme kartıdır. Temelden ileri seviyelere kadar robotik, STEAM, nesnelerin interneti ve yapay zeka uygulamalarınızı gerçekleştirebileceğiniz kullanımı pratik bir üründür. Halocode: ses tanıma, dokunmatik yüzey algılama, konuşma tanıma, uzaktan kontrol gibi birbirinden farklı projeyi kolaylıkla yapmanıza imkan sağlamaktadır. Dokunmatik sensörleri, wifi, bulut özelliği ve LED halka gösteriyle günlük yaşantımızda kullanabileceğimiz bir çok projeyi hayata geçirmemizde önemli katkı sunmaktadır.

Bu set için özel hazırlanmış kitabı, buradan ya da alt tarafta bulunan görselin üzerine tıklayarak indirebilirsiniz. Kitapta Halocode ile STEAM uygulamaları yaparak temel seviyeden ileri seviye kadar Science (Bilim), Technology (Teknoloji), Engineering (Mühendislik) Art (Resim) ve Mathemacs (Matemak) alanlarında projeleri kapsayan geniş bir örnek yelpazesine erişeceksiniz.
halocode.png (327 KB)halocode6-min.png (91 KB)


Paket İçeriği;

Ürün AdıAdet
HaloCode V2 IoT Tabanlı Kodlama Platformu1
Büyük Krokodil Kablo Paketi - 5 Adet1
40 Pin Ayrılabilen Dişi-Erkek M-F Jumper Kablo-200 mm10
BBC Micro:Bit AAA Pil Yuvası1
GP Ultra 1.5 V AAA İnce Kalem Pil - 2′li (Kumanda Pili)1
Tower Pro SG90 RC Mini (9gr) Servo Motor1
5 mm Yeşil Led Paketi - 10 Adet1
Çift Taraflı bant1
Mikro USB Kablo - 1.5 m1
Makas1
Karton Plaka3
Bakır Bant1

20436
Halocode Project Development Kit
Halocode Project Development Kit
:
1,878.92 TL + VAT
:
2,254.71 TL
Prepared by  T-Soft E-Commerce.