sadsad x
asdasd
kurumsal-iletisim.jpg (144 KB)

Kurumlara Özel Elektronik ve Robotik Ürünler Toptan Satışı

E-ticaret ile alım yapmak istemediğiniz tüm toplu ihtiyaçlarınız için Kurumsal Satış Ekibimiz uzman kadrosuyla her gün yanınızda!

 

Kurumsal Ayrıcalıklar

♦ En güncel eğitim konseptlerine sahip setler ve ürünler,
♦ Tüm süreç boyunca yanınızda olan uzman kadro,
♦ Kurumunuza özel set içerikleri, paketleme ve eğitim içerikleri,
♦ Öğretmenlerinize ücretsiz derse hazırlık eğitimi,
♦ Teknik destek ve güvenilir servis,
♦ Rekabetçi fiyatlar.

Hemen bize yazın, en yakın zamanda size dönelim!
 

Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Açık Rıza Metni'ni ve Ticari İletişim İzni'ni okudum, kabul ediyorum.
STEM

STEM, Robotik ve Kodlama Laboratuvarları

21. yüzyılın yani dijital çağın alfabesidir kodlama! Uzmanlar kodlama için önümüzdeki yolun, uzun ve açık bir serüven olacağını söylemektedirler. Peki uzun ve açık bir serüven olan bu kodlama macerası hangi yaşlarda başlamalıdır? Bunun cevabı tüm araştırmacılar tarafından, aynı şekilde ‘okul öncesinden itibaren’ olarak yanıtlanmıştır. Peki erken yaşta kodlama öğrenmenin faydaları nelerdir? Çocukların erken yaşta programlama eğitimi alması; sistematik düşünme, karmaşık problemleri çözebilme, olaylar arasında bağlantı kurabilme becerileri kazanırlar. Bu nitelikleri kazanan bireylerin yetişmesi yalnızca yazılım alanında değil, bütün alanlarda fark yaratmaya yardımcı olur. Durum böyleyken siz de laboratuvar setlerimizi alarak öğrencilerinizle birlikte eğlenirken öğrenebileceğiniz bir laboratuvara sahip olabilirsiniz.

Öğrencileriniz robotik kodlama laboratuvarında oyun oynar gibi sıkılmadan kodlama yapmayı öğrenirken; aynı zamanda dokunma, görme ve duyma duyularını sıkça kullanırlar. Bu da öğrencilerin yeteneklerini her açıdan artıracaktır. Laboratuvar setlerimiz uzmanlarımız tarafından çocukların hayal güçlerini en verimli şekilde kullanabilmeleri için tasarlanmıştır.

REFERANSLARIMIZ

Arçelik
Aselsan
Bahçeşehir Üniversitesi
Boğaziçi Üniversitesi
Doğa Koleji
İstek Okulları
Roketsan
Sabancı Vakfı
Savronik
Ted Koleji
TEI
THY
TRT
Tubitak
Tusaş
Vestel

 
 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.