FREE SHIPPING for your purchases of 1250 TL and above!
All Categories
Menu
Cart

Bakon BK881 Intelligent 2 in 1 Havya İstasyonu

Bakon BK881 Intelligent 2 in 1 Havya İstasyonu geleneksel lehim istasyonu ile QFP, SOP, PLCC, SOJ, vb SMD Bileşenlerinin lehimlenmesi ve sökülmesi için gerekli olan istasyon ile  yer kaplamayan boyutlarıyla çalışma alanınızdan tasarruf edilebilmesi için birlikte tek gövde şeklinde tasarlanarak üretilmiştir.
Çoğu bileşenin hem montajı hem de sökülmesi için mükemmel antistatik tasarıma (ESD) sahiptir. Her iki modülün de ayrı güç anahtarları vardır ve bağımsız olarak veya birlikte kullanılabilir.

Son derece sessiz çalışan Bakon BK881 Intelligent 2 in 1 Havya İstasyonu yer kaplamayan boyutlarıyla çalışma alanınızdan tasarruf etmenizi sağlar. Hassas sıcaklık veri detaylarına ulaşmanız için çok şık 2.9'' boyutlarında geniş LCD dijital ekran ile profesyoneller için ideal tasarlanmıştır.


Bakon Uyumlu Modeller

124.jpeg (188 KB)
Ayarlanabilir sıcaklık değerlerine sahip olmasının yanı sıra, Bakon BK881 Intelligent 2 in 1 Havya İstasyonunun sıcaklığının isteğe bağlı olarak değiştirilememesi için her işlemi sıkı bir şekilde kontrol eden benzersiz bir parola kilitleme işlevine sahiptir. Sıcaklık ayarı ve hava hacmi ayarlarını kaydetme özelliğine sahiptir. Sıklıkta kullanılan sıcaklıkla bağlantılı farklı değerlerdeki sıcaklık verilerini, tek tuş ile, sık ayarlara 3 farklı sıcaklık değer seçeneği olarak  kaydedebilir bu sayede  yüksek verimlilik ve enerji tasarrufu sağlar. Çalışma esnasında kullanıma ara verip sıcak hava kolunu bekleme standına yerleştirdiğinizde otomatik olarak çalışmayı durdurarak soğutma işlemini başlatır ardından otomatik uyku sensörü sayesinde uyku pozisyonunu alır.bakon-bk881-intelligent-havya-istasyonu-3.jpg (223 KB)


Lehimleme Havya kol için ise otomatik uyku süresini ayarlayabilirsiniz   (aralık: KAPALI, 10-60 dakika) 

Şifre belirleme ve kilitleme  teknolojisi ile sıcaklık ayarlarınızı kaydedebilir sıcaklık stabilitesini koruyabilirsiniz. 

Hassas sıcaklık veri detaylarına ulaşmanız için çok şık 2.9'' boyutlarında geniş HD LCD dijital ekran ile tüm veriler gözlerini yormadan net bir şekilde okunabilir kılınmıştır.
Bakon BK881 Intelligent 2 in 1 Havya İstasyonu ile gerçekleştirdiğiniz çalışmalarınızda cihaz ve kişisel güvenliğinizi korumak amacıyla üretim aşamasında tasarımına ilave edilen; arıza uyarı sistemi, kısa devre, açık devre, aşırı sıcaklık, hata algılama, ve aşırı yük koruma sistemleri gibi bir çok özelliği sayesinde de lehim istasyonunuzu güvenle kullanabilirsiniz.
 
Çalışma verimliliğinizi arttıran Bakon BK881 Intelligent 2 in 1 Havya İstasyonunun lehim için gerekli olan ısıya ulaşması yalnızca 15 saniye sürer.
Lehim istasyonu sahip olduğu en son teknolojiyle sahip mikrobilgisayar sıcaklık kontrolü P.I.D sayesinde ayarladığınız sıcaklığı, sapma olmadan doğru değerlerde sabitler.
Çalışmalarınızda beklentilerinizin çok ötesindeki performans ve teknolojisi ile şaşırtacak ve en büyük profesyonel yardımcınız olacaktır.

bakon-bk881-intelligent-havya-istasyonu-1.png (959 KB)bakon-bk881-intelligent-havya-istasyonu-2.jpg (149 KB)

 Teknik Özellikleri
Marka :
Bakon
Model  :
BK881                  
Güç Tüketimi  :
650W
Sıcak Hava Sıcaklık Aralığı  :
180 ℃~480 ℃    
Hava Hacmi Aralığı/Maksimum Hava Hacmi  :
120L/dk          
Lehimleme Havya Gücü :
 90W(Max)
Lehimleme Sıcaklık Aralığı :
180 ℃~480 ℃    
Çalışma Ortam Isısı:
0~40 ℃ / 32~104 ℉
Depolama Ortamı/Sıcaklığı:
-20~80 / -4~176 ℉ / 35%~60%             
Ekran Tipi :
HD LCD Ekran        
Fan Tipi :
Fırçasız Vortex Fanı
Sıcaklık Kalibrasyonu :
Dijital Kalibrasyon 
Sıcaklık Kontrol Metodu  :
Mikrobilgisayar P.I.D             
Hızlı Ayarlar  :
CH1/CH2/CH3   
Programlanabilir Uyku  :
✓ 
Fan Arıza Uyarısı :
✓ 
Santigrat/Fahrenhayt Dönüşümü :
✓                            
Düşük Sıcaklık/Yüksek Sıcaklık Uyarısı :
✓ 
Rezistans/Sensor/Arıza Koruma :
✓ 
Voltaj (Topraklama)  :
≤2mV
Topraklama Direnci  :
≤2Ω                           
Parola Şifre Koruma  :
✓      
Lehimleme Kol Modeli  :
BK906
Sıcak Hava Kol Modeli  :
BK881
Uyumlu Havya Uç Modeli :
Bakon BK600 Serisi Havya Uç                  
Lehimleme Kol Rezistans Modeli  :
BK1380
Sıcak Hava Kol Rezistans Modeli  :
BK853S
Boyut :
150×130×99 mm   
Ağırlık :
≈2.7Kg/≈3.0 kg


Faydalı Linkler / Dokümanlar:
21108
Bakon BK881 Intelligent 2 in 1 Soldering Iron Station
Bakon BK881 Intelligent 2 in 1 Soldering Iron Station
:
6,513.03 TL + VAT
:
7,815.63 TL
Prepared by  T-Soft E-Commerce.