1000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!
Tüm Kategoriler
Menü
Giriş Yap
Sepetim

Raspberry Pi 4 8GB Proje Seti

Marka
Robotistan
Ürün Kodu
19433
Fiyat
: 5.466,88 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat
: 6.560,25 TL
Havale Fiyatı : 6.363,45 TL %3  İndirim
3 Ay Vade Farksız Taksit

Raspberry Pi 4 8GB Proje Seti

Raspberry Pi 4 – 8GB versiyonlu yenilenen karşınızda. Bu set sayesinde kolaylıkla Raspberry Pi temelli elektronik uygulamalarınızı hayata geçirebilir, birçok projeyi kolayca yapabilir ve Raspberry dünyasına siz de adım atabilirsiniz. 

Proje Seti en kapsamlı set olmakla beraber Süper Başlangıç Seti ve Kombo Kit’e göre daha fazla içeriğe sahiptir. Raspberry Pi derslerimizde 17 dersin tamamını anlatılan uygulamaları bu set ile tamamlayabilirsiniz. Set içerisinde gelen kapsamlı ve güncel kitapçıkta tüm Raspberry Pi uygulamalarımız detaylarıyla anlatılmaktadır.


Raspberry Pi 4 Set Almam Avantajlı mı?

Raspberry Pi 4'ü satın aldığınız zaman kullanabilmek için en azından bir SD kart ve güç adaptörüne ihtiyacınız olacaktır. Sizler için hazırlamış olduğumuz Proje Seti içerisinde Raspberry Pi ile çeşitli uygulamalar ve projeler gerçekleştirebilmek için için birçok bileşen yer almaktadır. Raspberry Pi ile çalışmak için alabileceğiniz en iyi set budur.


Raspberry Pi 4 Kitlerini Kullanarak Hangi Projeleri Gerçekleştirebilirim?

Bu kit, Raspberry Pi 4'ünüzü ileri seviyede kullanabilmeniz için gerekli malzemeleri içermektedir. Sensör ve motor gibi ek bileşenler bu sette yer almaktadır. Bu sete sahipseniz Raspberry Pi üzerinde yazılım geliştirme projeleri, media center ve oyun konsolu gibi projeler yapabilir, Linux işletim sistemini kolay bir şekilde öğrenebilir ve ek donanıma ihtiyaç duymayacak diğer projeleri gerçekleştirebilirsiniz. 

Buna ek olarak setimizde yer alan çeşitli komponentlerle, elektronik projeleri geliştirmeniz de mümkün olacaktır.


Proje Seti İçeriği:


Dokümanlar ve Yararlı Linkler:

19433
Raspberry Pi 4 8GB Proje Seti
Raspberry Pi 4 8GB Proje Seti
Fiyat:
5.466,88 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat :
6.560,25 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.