1000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!
Tüm Kategoriler
Menü
Giriş Yap
Sepetim
PicoBricks Proje Geliştirme Kiti


Öğrenciler için Robotik Kodlama Setleri

Okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki robotik kodlama setleri öğrencilerin kendilerini robotik alanda geliştirmesini ve geleceğe daha güvenle adım atmasını sağlayacak.

Robotistan İle Okula Dönüşünüz Muhteşem Olacak!

Okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki robotik kodlama setleri öğrencilerin kendilerini robotik alanda geliştirmesini ve geleceğe daha güvenle adım atmasını sağlayacak.

Eğitimde Eğlencenin Adresi!

Eğitim yılınızda eğlenirken öğrenebilmenizi sağlayacak birçok ürünü sizler için hazırladık. Okul öncesi, ilkokul, ortaokul, lise ve üzeri düzey öğrencilerine hitap eden birçok ürüne indirimli bir şekilde ulaşabileceksiniz.

Okul için İhtiyaçların Burada!

REX

Hemen Git

Raspberry Pi

Hemen Git

PicoBricks

Hemen Git

Okul Öncesi Robotik Kodlama Materyalleri!

Okul öncesi robotik kodlama eğitimi çocukların temel robotik kavramları öğrenmesini ve programlama becerileri kazanmasını sağlar. O zaman hala ne bekliyorsun? Okula dönüş kampanyasını kaçırma ve birbirinden eğitici ve öğretici robotik ürünleri incele. Çocuğunuza en uygun robotik kodlama materyalleri seç ve geleceğini destekle!

İlkokul Robotik Kodlama Materyalleri!

Çocukların temel beceriler kazandığı ve dünyayı keşfetmeye başladıkları ilkokul dönemlerinde, teknolojiyle ilgilenebilecekleri ve yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri harika ilkokul robotik kodlama setleri bulunuyor. Okula dönüşünüz Robotistan ile muhteşem olacak. Hemen ürünleri incelemeye başla ve okula dönüş fırsatlarını kaçırma.

Ortaokul Robotik Kodlama Materyalleri

Ortaokul robotik kodlama setleri sayesinde daha kapsamlı, daha detaylı robotlar oluşturabilirsiniz. Bu robotlar ile gerçek dünya problemlerini çözebilir ve eğlenceli görevleri yerine getirebilirsiniz. Haydi sen de okula dönüş fırsatlarını kaçırma ve projelerin için eksiklerini tamamla!


Lise Robotik Kodlama Materyalleri!

Lise robotik kodlama setleri, öğrencilere teknoloji dünyasının kapılarını açarken, onları geleceğin teknoloji liderleri olarak yetiştirmeyi amaçlar. Bu setler ile geleceği şekillendirmeye hazır ol! Okula dönüş fırsatları seni bekliyor.

Okul için İhtiyaçların Burada!

Makeblock

Hemen Git

Arkerobox

Hemen Git

Twin

Hemen Git

Problem Çözme Yeteneği

Robotik kodlama, çocuklara karmaşık problemleri parçalara ayırarak çözme alışkanlığı kazandırır.

Yaratıcılık ve İnovasyon

Kodlama ile çocuklar kendi fikirlerini hayata geçirme ve yeni çözümler üretme yeteneğini geliştirir.

Mantıklı Düşünme

Programlamada mantıklı bir akış oluşturmak, çocukların analitik düşünme yeteneklerini güçlendirir.

El Becerileri

Robotik projeler, çocukların el becerilerini geliştirirken, materyal bilgisi edinmelerine yardımcı olur.

Ekip Çalışması

Grup projeleri, işbirliği ve iletişim becerilerini artırır.

Özgüven

Kendi kodladıkları robotları görmek, çocukların özgüvenini artırır.

Geleceğe Hazırlık

Teknoloji çağında, kodlama bilgisi önemli bir beceridir ve gelecekteki iş olanaklarına katkı sağlar.

Eğlence ve Motivasyon

Robotik kodlama eğitimi, çocuklar için eğlenceli ve motive edici bir öğrenme deneyimi sunar.

Kapsamlı Kitler

PicoBricks'in her ihtiyaca yönelik kapsamlı kitleri vardır. Yeni başlayanlardan ileri düzey projelere kadar her ihtiyacınızı düşündük.

Geleceğin Meslekleri Değişiyor!

Oxford Üniversitesi tarafından yapılan bir araştırmaya göre 10 yıl içinde birçok meslek otomatik olarak yapılabilecek.Peki hangi meslekler daha popüler hale geliyor.

Yapay Zeka Mühendisliği Robotik Mühendisliği Siber Güvenlik Uzmanlığı Yazılım ve Uygulama Geliştiricisi Oyun Geliştiricisi Dijital Pazarlama Uzmanlığı

Okul için İhtiyaçların Burada!

Arduino

Hemen Git

LEGO

Hemen Git

Matatalab

Hemen Git

Hem Eğlenip Hem de Robotik Kodlama Öğrenmeye Ne Dersiniz?

Yeni eğitim öğretim yılı yeni şeyler öğrenmeye başlamanızın tam zamanıdır. Bu eğitim öğretim yılında çocuklarınızın robotik kodlama ile tanışmasını sağlayarak çocuklarınızı geleceğin teknolojik dünyasına hazırlayabilirsiniz. Robotik kodlama setleri ve eğitim programları, çocukların yaşlarına ve yetenek seviyelerine göre özelleştirilebilir. Bu sayede çocuklar hem eğlenirken hem de öğrenirken keyif alacakları bir yolculuğa çıkabilirler. Biz de her seviyeye uygun bir çok ürünü sizler için hazırladık ve yeni eğitim öğretim yılına özel kaçırılmayacak fırsatlar oluşturduk. Hemen incelemeye başla ve fırsatları kaçırma!

2023 Okula Dönüş Kampanyası

Yeni Bir Okul Yılına Merhaba! Yaz tatili neşesi hala üzerimizdeyken, heyecanla beklenen beklenen okul açılış zamanı yaklaştı. Çocuklar ve gençlerin birçok yeni bilgi edinebileceği yeni eğitim ve öğretim yılının başlangıcına sayılı günler kaldı. Tatilden sonra okula dönüş, arkadaşlarla buluşma ve yeni bilgiler edinme heyecanıyla dolu. Bu yıl, okula dönüş kampanyamızla öğrencilerimizi en iyi şekilde karşılamak için hazırız. Her bir öğrencinin öğrenme serüvenini daha da eğlenceli ve ilham verici hale getirmek için çalışıyoruz.

Eğlenceli ve Öğretici Aktivitelerle Dolu Bir Yıl Sizi Bekliyor

Sizler için hazırladığımız robotik kodlama materyalleri ile okula dönüşünüz sadece sıralarda oturmakla sınırlı olmayacak. Eğlenceli atölyeler, yaratıcı etkinlikler ve öğrencilerin ilgi alanlarına yönelik etkileyici projelerle dolu bir yıl sizi bekliyor. Bilimin büyülü dünyasını keşfetmek, teknolojinin sırlarını çözmek ve robotik kodlamanın renkli dünyasına dalış yapmak için hazır olun!

Yeni Arkadaşlıklar ve Büyülü Anılarla Dolu Bir Yıl

Okul, yeni arkadaşlıkların başladığı ve unutulmaz anıların biriktirildiği bir yerdir. Arkadaşlarınızla birlikte robotik projeler üretmek, yarışmalara katılmak ve ekip çalışmaları yapabilmeniz için Robotistan olarak sizlere özel hazırladığımız okul öncesi robotik kodlama seti , ilkokul robotik kodlama materyalleri, ortaokul robotik kodlama seti ve lise robotik kodlama malzemeleri ile başarılı bir eğitim yılı geçireceksiniz. En yakın arkadaşlarınızla yapacağınız robotik kodlama projeleri ile hem eğlence dolu hem de başarı dolu bir yıl sizleri bekliyor.

Okul Öncesi Öğrencilerine Özel Robotik Kodlama Materyalleri!

Okul öncesi robotik kodlama eğitimi çocukların temel robotik kavramları öğrenmesini ve programlama becerileri kazanmasını sağlar. Robotik kodlama çocukların bilgi ve becerilerinin geliştirilmesinin yanı sıra STEM (Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik) alanlarını tanımalarını ve ilgi duymalarını da sağlar. Okul öncesi dönemde başlanan bu eğitimler çocukların teknolojiye erken yaşta aşina olmalarını, mantıklı düşünme, problem çözme ve takım çalışması gibi önemli becerileri de destekler. O zaman hala ne bekliyorsun? Okula dönüş kampanyasını kaçırma ve birbirinden eğitici ve öğretici robotik ürünleri incele

İlkokul Öğrencilerine Özel Robotik Kodlama Materyalleri!

Çocukların temel beceriler kazandığı ve dünyayı keşfetmeye başladıkları ilkokul dönemlerinde, teknolojiyle ilgilenebilecekleri ve yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri harika ilkokul robotik kodlama setleri bulunuyor. İlkokul robotik kodlama setleri içerisinde bulunan renkli parçalar, sensörler, motorlar ile çocuklar robot oluşturmaya başlayabilir ve robotik dünyaya giriş yapabilir. Okula dönüşünüz Robotistan ile muhteşem olacak dedik ve birbirinden farklı, eğlenirken öğrenebileceğiniz robotik kodlama materyallerini sizin için bir araya getirdik.

Ortaokul Öğrencilerine Özel Robotik Kodlama Materyalleri!

Ortaokul robotik kodlama setleri diğer setlere göre daha karmaşık parçalardan oluşmaktadır. Ortaokul öğrencileri robotik kodlama setleri sayesinde daha kapsamlı, daha detaylı robotlar yaparak bu robotları kodlayabilmektedirler. Öğrenciler, kodladıkları robotları gerçek dünya problemlerini çözmek veya eğlenceli görevler yerine getirmek için kullanabilirler. Bu sayede soyut kavramları somutlaştırırlar ve öğrendiklerini gerçek hayatta uygulama şansı bulurlar. Haydi sen de robotik kodlama materyalleri ile projeni oluştur, robotlarını geliştir ve kodlamaya başla.Okula dönüşünüzde eğlenirken öğrenebileceğiniz robotik kodlama materyalleri buarada.

Lise Öğrencilerine Özel Robotik Kodlama Materyalleri!

Lise robotik kodlama setleri, öğrencilere teknoloji dünyasının kapılarını açarken, onları geleceğin teknoloji liderleri olarak yetiştirme amacını taşır. Bu eğitim materyalleri öğrencilerin programlama, mühendislik ve inovasyon gibi alanlarda sağlam temeller atar ve kariyer yolculuklarını şekillendirme fırsatını elde ederler. Lise döneminde bu fırsatı değerlendiren öğrenciler, ileride dünyaya yön veren teknoloji projelerine imza atmaya aday olurlar. Okula dönerken geleceğe çok daha iyi hazırlayabileceğin ve doğru adımlar atabileceğin robotik kodlama materyallerini sizler için bir araya getirdik ve okula dönüşünüzü güçlendirmeye karar verdik. Lise robotik kodlama setleri ile geleceği şekillendirmeye hazır ol!

Teknolojinin Gücünü Keşfedin!

Okula dönüş kampanyamızın özel bir parçası olarak, teknoloji dünyasının son yeniliklerini öğrenme fırsatı yakalayacaksınız. Kodlama, robotik ve STEM gibi alanlarda eğitimler alarak geleceğin teknoloji liderleri olma yolunda önemli adımlar atabilirsiniz. Teknolojinin gücünü keşfetmeye hazır mısınız? 2023 okula dönüş fırsatlarını kaçırmayın. Yeni bir yılın başlangıcıyla birlikte enerjinizi yükseltmeye ve sizler için hazırladığımız robotik kodlama setleri ve her seviyeye uygun daha birçok robotik kodlama materyalleri ile bilgi dolu anılar biriktirmeye hazır olun. Başarılarla dolu harika bir yıl sizi bekliyor! Unutmayın, her yeni okul yılı, yeni bir fırsat demektir. Öğrenme tutkunuzu keşfedin, yeni arkadaşlar edinin ve unutulmaz anılar biriktirin!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.