if (PAGE_TYPE != 'approve'){}
x
yukari cik
Web Tasarımı 10+ Yaş - Fahrettin Erdinç, Zeynep Erdinç

Web Tasarımı 10+ Yaş - Fahrettin Erdinç, Zeynep Erdinç

Ürün Kodu : 15247 Marka / Menşei :  Abaküs Yayınevi
Yorum Yap
Fiyat: 18,05 TL + KDV KDV Dahil: 29,99 TL İndirimli: 19,49 TL (KDV Dahil)
Stok Adeti : 77
Adet:
 
Web Tasarımı Yapmak İsteyen Çocuklar İçin Temel Başvuru kaynağı

Bu kitap temel düzeyde bilgisayar kullanabilen ve web tasarım öğrenmek isteyen 10 yaş ve üstü çocuklar için yazılmıştır. Var olan web tasarımı bilgisini geliştirmek isteyen çocuklar da bu kitaptan rahatlıkla faydalanabilir.

Kitap özellikle okullarda ve kurslarda web tasarım öğrenmek isteyen çocukları düşünerek hazırlanmıştır. Bu anlamda, kitap sadece web tasarıma yeni başlayan çocukları değil, aynı zamanda web tasarım eğitimi veren öğretmenleri de göz önünde bulundurarak hazırlanmıştır.

Konular tamamen sıfırdan başlar ve temel/orta düzeyde web tasarım becerilerini kazandırmayı amaçlar. Kitaptaki konular mümkün olduğunca küçük ve mantıklı parçalara ayrılmış ve herkesin kolayca anlayabileceği örneklerle desteklenmiştir.

Konuların daha iyi anlaşılabilmesi için önce teorik bilgi verilmiş, gereken durumlarda şekiller çizilmiş, örnek kodlarla konunun pekiştirilmesi sağlanmıştır. Bir resim bin kelimeye bedeldir düşüncesiyle mümkün olduğunca görsellerle açıklamalar yapılmıştır.

Konuların karmaşık hale getirilmesinden kaçınılmış, az laf çok iş (kod) prensibi ile her konu uygulamalı ve herkesin anlayacağı şekilde hazırlanmıştır.

Fahrettin ERDİNÇ

1972 yılında Yunanistan'ın İskeçe ilinde doğdu. 1985 yılında Türkiye'ye göç etti. 1991 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği'nde okumaya başladı ve aynı yıl programlama ile tanıştı. Okulda C, Mikroişlemci ve PIC mikro denetleyici programlama öğrendi. Mezun olduktan sonra sistem destek ve bilgisayar ağları konusunda çalıştı. 1996 yılında kendi firması olan Bilimsel Akademi'yi kurdu ve bilgisayar eğitimleri vermeye başladı. 1996 yılından beri Yazılım Uzmanlığı, Sistem ve Ağ Uzmanlığı, Web Programlama, PLC, PIC ve Arduino Programlama konusunda eğitimler vermektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır. Ders dışında bilişim sektörünün gelişmesine katkıda bulunmak için makale ve kitaplar yazan Fahrettin Erdinç boş zamanlarında hobi olarak robotlar, motosikletler ve İzmir Bilişim Derneğinde sosyal projelerle ilgilenmektedir.

Zeynep ERDİNÇ

1978 yılında Karaman'da doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini babasının görevi nedeniyle değişik illerde tamamladı. 1998 yılında Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümü'ne başladı. Aynı yıl bilgisayar programlama ile tanıştı ve öğrenimi sırasında farklı düzeylerde programlama eğitimleri aldı. 2007 yılında Celal Bayar Üniversitesi Alan Öğretmenliği Yüksek Lisans programını bitirdi. 2002-2006 yıllarında Dokuz Eylül Kariyer Merkezi'nde Matematik Öğretmenliği, 2006-2009 yıllarında DESEM'de Bilgisayar Programlama dersleri verdi. 2009 yılından beri Bilimsel Akademi'de Web Programlama ve Yazılım eğitimleri vermektedir. Evli ve iki çocuk annesidir. Eğitim, yayın ve proje çalışmalarının dışında, tüm boş zamanlarını Ceyda ve Mete ile geçirmektedir.

Ürün Etiketleri
E-bültenAboneliği kampanya ve fırsatlardan haberdar olmak için siz de e-bültenimize kolayca abone olun !
Türkiye'nin Maker Marketi
Robotistan.com, Robotistan Elektronik Ticaret AŞ Markasıdır.
*Teknolojinin gelişmesine katkı sağlayan tüm bilim insanlarını saygıyla anıyoruz.
2010-2016 Copyright © robotistan.com Tüm hakları saklıdır, Sitedeki görseller ve yazılar izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.