sadsad x
asdasd

Ender Soft Magnetic Sticker 235*235*1mm

Product Code
:
18854
Brand / Origin
:
Creality 3D
Quantity
:
0
Without Vat
:
387.03 TL
Out of stock Alert when in stock
Same Day Shipping
Orders placed until 5:00 on weekdays and 10:30 on Saturday are shipped the same day.
Add to Favorites
Click here to add this product to your list and review it later.
Technical Service
We are always with you with our experienced staff and advanced support services.
Refund Guarantee
We carry out the process without upsetting you with a 14-day return guarantee.
Add Comment
 • Features
 • Payment Options
 • Comments (2)
 • Recommend
 • Images
 • Suggestion Box
 • Creality Ender 3 Serisi Manyetik Baskı Tablası - 235x235x1mm

  Baskınız tablaya yapışmakta sıkıntı mı yaşıyor? Yapıştığı zamanda baskıyı sökmek için çok efor mu sarf etmeniz gerekiyor? Manyetik baskı tablası PLA ve türevleri filamentlerin tablaya daha iyi yapışmasını sağlayan, aynı zamanda manyetik yüzeye sahip olması ile kolayca sökülüp tekrar takılabilen, bükülebilir yapısı ile baskıyı sökmenin çok kolay olduğu Ender 3  gibi 235x235mm baskı alanına sahip yazıcılarda kullanılabilecek bir baskı tablasıdır.

  Manyetik baskı tablası özel yüzeyi sayesinde baskının çok daha iyi yapışmasını sağlar. Fakat unutulmamalıdır ki tabla ayarının düzgün bir şekilde yapılması önem taşımaktadır. Tabla ayarı yapılmadan, manyetik tabla ya da farklı bir tabla olması fark etmeden baskının tablaya yapışması düzgün olmayacaktır.
  Creality Tabla.jpg

  Ayrıca manyetik tabla baskının sökülmesi konusunda büyük kolaylık sağlamaktadır. Manyetik özelliği ile baskı bittikten sonra tabladan sökebilir, esnek yapısı ile ufak bir bükme işlemi ile baskının tabladan çıkmasını sağlayabilirsiniz. Manyetik baskı tablasını kullanırken çok fazla bükmemeye dikkat edin. Aşırı bükülme durumunda tabla yüzeyinde deformeler olabilmektedir.

  Not: Manyetik Baskı tablası ile 70 derecelik tabla sıcaklığına kadar baskı alınmaktadır. Daha yüksek sıcaklıklar manyetik baskı tablasında hasara neden olabilir. Ayrıca baskılar sökülmeden önce tablanın soğumasını beklemek gerekmektedir. Aksi halde baskının taban yüzeyi ve baskı tablasının yüzeyinde deformasyon gözlenebilir.


  Teknik Özellikler:

  • Manyetik Baskı Tablası Ölçüsü: 235x235mm

   

  Features
  Tabla Tipi
  :
  Manyetik PEI Tabla
Prepared by  T-Soft E-Commerce.