1250 TL ve Üzeri Siparişlerinizde KARGO BEDAVA!
Tüm Kategoriler
Menü
Giriş Yap
Sepetim

Raspberry Pi 4 4GB Kombo Set

Marka
Robotistan
Ürün Kodu
19428
Fiyat
: 2.935,27 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat
: 3.522,32 TL

Raspberry Pi 4 - 4GB Kombo Set

Raspberry Pi 4 – 4GB versiyonlu yenilenen kombo kit ile karşınızda. Bu set sayesinde kolaylıkla Raspberry Pi temelli elektronik uygulamalarınızı hayata geçirebilir, birçok projeyi kolayca yapabilir ve Raspberry dünyasına siz de adım atabilirsiniz.

Raspberry Pi derslerimizde 4. derse kadar anlatılan uygulamaları bu set ile tamamlayabilirsiniz. Set içerisinde gelen kapsamlı ve güncel kitapçıkta tüm Raspberry Pi uygulamalarımız detaylarıyla anlatılmaktadır.


Raspberry Pi 4 Set Almam Avantajlı Mı?

Raspberry Pi 4'ü satın aldığınız zaman kullanabilmek için en azından bir SD kart ve güç adaptörüne ihtiyacınız olacaktır. Sizler için hazırlamış olduğumuz Kombo Kit içerisinde Raspberry Pi'nizi çalıştırmanız için gerekli olan temel bileşenler yer almaktadır. Raspberry Pi ile çeşitli uygulamalar ve projeler gerçekleştirebilmek için Süper Başlangıç Seti veya daha kapsamlı içeriğe sahip olan Proje Seti'ni tercih edebilirsiniz.


Raspberry Pi 4 Kitlerini Kullanarak Hangi Projeleri Gerçekleştirebilirim?

Bu kit, Raspberry Pi 4'ünüzü temel seviyede kullanabilmeniz için gerekli malzemeleri içermektedir. Sensör ve motor gibi ek bileşenler diğer kitlerimizde yer almaktadır. Bu kite sahipseniz Raspberry Pi üzerinde yazılım geliştirme projeleri, media center ve oyun konsolu gibi projeler yapabilir, Linux işletim sistemini kolay bir şekilde öğrenebilir ve ek donanıma ihtiyaç duymayacak diğer projeleri gerçekleştirebilirsiniz. Örnek olarak blog'umuzda yer alan Raspberry Pi ile VPN Router YapalımOpenELEC ile Raspberry Pi’nizi Media Center’a DönüştürünRetroPie ile Klasik Oyun Keyfi gibi projelerinizi bu set ile yapmanız mümkündür.


Kombo Kit İçeriği:

Dokümanlar ve Yararlı Linkler:

 

19428
Raspberry Pi 4 4GB Kombo Set
Raspberry Pi 4 4GB Kombo Set
Fiyat:
2.935,27 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat :
3.522,32 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.