1000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!
Tüm Kategoriler
Menü
Giriş Yap
Sepetim

BL Touch Otomatik Seviyeleme Seti - 8 Bit

Marka
Creality 3D
Ürün Kodu
18862
Fiyat
: 1.895,79 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat
: 2.274,95 TL

BL Touch Otomatik Seviyeleme Seti - 8 Bit


Tabla kalibrasyonu yapmak işkence mi olmaya başladı? Baskınızın ilk katmanı istediğiniz kadar kaliteli çıkmıyor mu? Bunların hepsi için bir çözüm var. BL Touch Otomatik Seviyeleme Seti ile bu dertlerden kurtulacaksınız.BL Touch sensörü otomatik tabla ayarı yapmaya yaran yüksek hassasiyete sahip bir sensördür. BL touch sensörü ile marlin yazılımında bulunan “Mesh Levelling” özelliği aktif hale getirilmiş olur. Mesh Levelling özelliği kısaca tablanın her noktadaki yüksekliğinin ölçülerek tabla yüzeyinin nozzle a göre sapma miktarısının hesaplanarak, baskı sırasında nozzle yüksekliğinin dinamik olarak değiştirilmesine yarar.

Ender 3 / Ender 3 Pro / Ender 3S / Ender-5 / CR-10 / CR-10 Mini için üretilmiş bu set ile montaj videosunu izleyerek kolayca montaj işlemini yapabilir ve baskı almaya hazır olabilirsiniz. Montaj ve yazılım ayarlamalarından sonra hemen baskı almadan önce Z offset ayarını yapmayı unutmayın. Gerekli ayarı montaj videosunun sonunda görülmektedir.

Not: BL Touch sensörü hassas bir sensördür. Montaj sırasında dikkatli olunması önerilir. Dikkatli yapılmayan montaj sonucunda BL touch yada yazıcının anakartına hasar verilebilir. Ender 3 V2 ile uyumlu değildir.Paket İçeriği:

  • BL Touch Modülü
  • Ender 3 BL Touch Montaj Parçaları
  • USB-ISP Dönüştürücü
  • BL Touch Bağlantı Kablosu
  • Bağlantı Adaptörleri


Doküman / Yararlı Linkler:

Ürün Detayı
Ender Serisi
Ender 3 , Ender 3 Pro
CR Serisi
CR-10
18862
BL Touch Otomatik Seviyeleme Seti - 8 Bit
BL Touch Otomatik Seviyeleme Seti - 8 Bit
Fiyat:
1.895,79 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat :
2.274,95 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.