corby-indirim-site-pop-up.jpg (97 KB)

Uygulamalarla Unity 3D ve Android ile Oyun Geliştirme - Mehmet Ünsal

Ürün Kodu
:
13332
Marka / Menşei
:
Abaküs Yayınevi
Miktar
:
3
Fiyat
:
19,45 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat
:
38,89 TL
İndirimli Fiyat
:
19,45 TL KDV
Dahil
%50
Aynı Gün Kargo
Saat 15:00’e kadar yapılan alımlarda aynı gün kargo imkanı
Alışveriş Listeme Ekle
Bu ürünü listenize ekleyerek daha sonra inceleyebilirsiniz.
Yorum Ekle
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Uygulamalarla Unity 3D ve Android ile Oyun Geliştirme
   
  Bilgisayar için bir oyun geliştirmek herkesin hayallerini süsler ve bilgisayarla tanışan herkes ilk başta bilgisayarın bir oyun makinası olduğunu ve iş için kullanılmasının anlamsız olduğunu düşünür. Bu düşünce oynadığı oyunların zevkiyle birleşir ve bu oyunlar nasıl yapılıyor, ben de yapabilir miyim araştırmasına sokar. Günümüz internetinde birçok oyun geliştirme sitesi var ve bu sitelerde birçok kişi her gün bu yeni hevesin sorularıyla geziniyor. Kiminin hevesi kırılıyor kimi yanlış başlangıç yapıyor kimi de eksik kaynak nedeniyle bu hevesini kaybediyor. Bizim kitabımız bu hevesinizi daha da güçlendirip size birçok seçenek sunacak.
   
  Bu kitapta, oyun geliştirmek için bilmeniz gereken her şey detaylarıyla ele alınarak, adım adım bir oyun projesi geliştirilmiştir. Oyun geliştirme aşamasında kullanılan JavaScript, 3Ds Max, Photoshop, Audacity programları ile ilgili temel eğitimler verilerek oyun geliştirme esnasında programların sorunsuzca kullanılması hedeflenmiştir. Kitapta oyun geliştirmeye yeni başlayanlar da düşünülerek işe en başından başlanılmış; oyun tarihi, oyun için senaryo nasıl yazılır, oyun sahne ve karakterleri senaryoda nasıl anlatılır, storyboard nasıl hazırlanır, yazdığımız tüm her şeyi nasıl üç boyutlu bir hale getirebiliriz, bu üç boyutlu objelere nasıl daha orijinal kaplama ve giydirme uygulayabiliriz, oyun için gerekli ses ve görsel efektlerin nerelerde nasıl kullanılması gerektiği ve nasıl yapıldığını, tüm aşamalarını bitirdiğimiz oyun projemizi bir oyun motoru ile nasıl oyuna dönüştüreceğimiz, tüm incelikleriyle anlatılmıştır. Üstelik sadece yazılımla değil, A’dan Z’ye tüm aşamalarıyla.
   
   
  Ayrıca Android ile mobil oyun programlama tüm yönleriyle ele alınmıştır. Kitapta Android ile geliştirilen oyunu Google Play’de aşa daki adresten indirebilirsiniz:
   
   
  Kitapta yapımı anlatılan oyunla ilgili dosyalara ulaşmak ve oyunun çalışır halini görmek isteyenler www.uzaykasifleri.com sitesini ziyaret edebilirler.
   
  Kitap İçeriği:
  Yaratıcı Fikir Oluşturma
  Senaryo
  Storyboard
  Sahne ve Karakterlerin Oluşturulması
  3Ds Max Eğitimi
  3 Boyutlu Nesnelerin Tasarlanması
  Photoshop Eğitimi
  Oyun Görsellerinin Çizimi
  Audacity Eğitimi
  Ses Efektlerinin Yapımı
  Görsel Efektlerin Yapımı
  C# Eğitimi
  JavaScript Eğitimi
  Kodların Hazırlanması
  Unity 3D Eğitimi
  Android Eğitimi
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.