Provision P24 3 Boyutlu Baskı Yapıştırıcı Sprey

Ürün Kodu
:
18059
Marka / Menşei
:
Provision
Miktar
:
2
Fiyat
:
42,37 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat
:
50,00 TL
Aynı Gün Kargo
Saat 15:00’e kadar yapılan alımlarda aynı gün kargo imkanı
Alışveriş Listeme Ekle
Bu ürünü listenize ekleyerek daha sonra inceleyebilirsiniz.
Yorum Ekle
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Uygulamadan önce yüzey tüm kirlerden temizlenmiş olmalıdır. Uygulama öncesi P24 1 dakika kadar çok iyi çalkalanmadır. Kapak kilidi açıldıktan sonra, uygulama yüzeyine 20cm mesafeden uygulanmalıdır. Parmak basıncı değiştirilmeden P24 sıkılmalıdır. Kaplama gücü yüzey cinsine ve kaplama kalınlığına göre değişmektedir.

  Aktif kuruma süresi yaklaşık olarak 40 saniyedir. Depolama şartları Direk güneş ışığından ve 50 dereceyi aşan ortamlardan uzak tutunuz.

  P24 doğası gereği poli malzemeleri kaplama yaparak bulunduğu yüzeye sabitlemesi için geliştirilmiştir. Bu sebepten dolayı Abs, Pla, Flex gibi birçok poli yani plastik esaslı malzemeleri bir zemine tutturması için geliştirilmiştir.

  P24 kullanılan yüzeylerde filamentlerin kalkması ve kavlaması doğru kullanılması dâhilinde söz konusu değildir.

  Cam görünümü şeklinde kaplama yapılabilmesi için tabla ayarın iyi şekilde yapılmış olması gerekir.

  Kabinli 3 Boyutlu yazıcılar da ortalama minimum tabla sıcaklığı 45 derece olmalıdır. Kabini olmayan 3 boyutlu yazıcılarda tabla sıcaklı 60 derece olmalıdır.

  S24 baskı işlemi bittikten sonra baskı ile baskı alanın birleştirildiği yerlere püskürtme şeklinde kullanılır. Uygun sıcaklık ve S24 kullanım sonucunda baskınız 60 saniye içerisinde baskınız tablanızdan ayrılacaktır.

  Ürünün etkili olabilmesi için gerekli olan uygun tabla sıcaklığı 30-35 derece arasında olmalıdır. Sıcak yüzeylerde de kullanılabilir ama bu durum ürünün etkisinin azalmasına yol açacaktır ve fazla S24 kullanmanızı gerektirecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.