if (PAGE_TYPE != 'approve'){}

Orjinal Arduino Ethernet Shield 2 with PoE Module

Ürün Kodu
:
11677
Marka / Menşei
:
Arduino
Miktar
:
0
Fiyat
:
184,54 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat
:
217,76 TL
Aynı Gün Kargo
Saat 15:00’e kadar yapılan alımlarda aynı gün kargo imkanı
Alışveriş Listeme Ekle
Bu ürünü listenize ekleyerek daha sonra inceleyebilirsiniz.
- - , Harika bir ürün en kısa zamanda alıcam
5/ 5
15 Yorum Ekle
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Arduino Ethernet Shield 2 kullanarak Arduino kartınızı bir kaç dakika içerisinde internete bağlayabilirsiniz. Ethernet Shield 2'yi Arduino üzerine takınız, ve RJ45 kablosunu da ethernet shield'e takınız, bir kaç adımı takip ederek Arduino'yu internet üzerinden kontrol etmeye başlayabilirsiniz. 
   
  Arduino Ethernet Shield 2 ethernet üzerinden internete bağlanmanızı sağlar. Wiznet W5500 entegresini temel alan bu kart hem TCP hem de UCP ile uyumludur. Arduino Ethernet Shield 2, 8 eş zamanlı soket bağlantısını destekler. Shield üzerindeki standart RJ45 ethernet soketine ethernet kablosunu bağlayarak, Ethernet 2 Kütüphanesi ile hızlı bir şekilde arduino'yu internete bağlayabilirsiniz. 
   
  PoE (Power Over Ethernet) ethernet üzerinden besleme anlamına gelip, IP tabanlı sistemlerde güvenli veri ve güç iletimi sağlayan sistemin genel adıdır. Bu sistem tabanlı çalışan PoE modülü ethernet kablosunun taşıdığı gücü regüle ederek sistemimizin ihtiyaç duyduğu voltaj çıkışını sağlar. Yüksek verimli bu DC-DC dönüştürücü modül, 36V - 48V arasındaki geniş bir voltaj aralığında çalışır. Modül çıkışında düşük dalgalanma ve düşük gürültü sağlar. Üzerinde aşırı yüklenme ve kısa devre koruması vardır. 
   

  PoE Modülü Özellikleri:

  • IEEE802.3af uyumlu
  • Giriş gerilim aralığı: 36-57V
  • Aşırı yüklenme ve kısa devre koruması
  • 9V çıkış
  • Yüksek verimlilikli DC/DC dönüştürücü: %85 verim @%80 yükte
  • 1500V izolasyon (girişten çıkışa)

   

  Arduino Ethernet Shield 2'nin PoE (power over ethernet)'siz modeli de mevcuttur. Arduino Ethernet Shield 2 PoE'siz ürününü inceleyebilirsiniz.

   

  Kart üzerinde SD kart yuvası vardır. Bu sayede çeşitli bilgileri SD kart üzerine yazabilir ve okuyabilirsiniz. SD kartı SD Kütüphanesi ile kullanabilirsiniz. SD kartın SS pini; pin 4'tür. 
   
  Arduino, Ethernet Shield 2, işlemcisi olan Wiznet W5500 ve SD kart arduino ile SPI hattı üzerinden haberleşmektedir. Bu pinler UNO'da 11,12 ve 13, MEGA'da 50,51 ve 52. pinlerdir. Her iki modelde de 10. pin W5500'ün, 4. pin ise SD kartın seçim pinidir. Bu pinler genel giriş çıkış pini olarak kullanılmazlar. Arduino MEGA'da donanımsal SS pini (53. pin) SD kart yada W5500 için kullanılmamaktadır. Fakat bu pin mutlaka çıkış pini olarak ayarlanmalıdır.
   
  Unutulmaması gereken önemli bir nokta W5500 ve SD kart aynı SPI hattını kullandığından aynı anda sadece biri aktif olmaktadır. Eğer iki haberleşme aynı anda yapılmak istenirse kullanılan kütüphanenin ortak olmasına dikkat edilmelidir. Aynı anda ikisini kullanmayacaksanız kullanmadığınız kısmı pasif etmeniz gerekmektedir. SD kartı pasif etmek için 4. pini çıkış olarak gösterip bu pinden 5V (high) çıkış vermeniz gerekmektedir. W5500'ü pasif hale getirmek için ise 10. pini çıkış olarak gösterip 5V (high) çıkış vermeniz gerekmektedir.
   
  Not: Arduino Ethernet Shield 2'nin PoE'siz modeli de mevcuttur. Arduino Ethernet Shield 2 PoE'siz ürününü inceleyebilirsiniz.
  Not: Ethernet Shield ile Uno'nun birleştirilmiş versiyonu için Arduino Ethernet ürününü inceleyebilirsiniz.
   
  Garanti Belgesi
  :
  0
  Ürün Özellikleri
  Shield Tipi
  :
  Haberleşme
  Menşei
  :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.